problem z rejstracją do gry
#1
Witam
Wszedłem na strone sky-land
jak się zarejstrowac na niej by grac w minecrafta
proszę o pomoc
#2
Jezu....
Masz w ogóle pobranego minecrafta? Jesteś zarejestrowany na stronie sky-landa. Jezeli nie masz minecrafta to pobierz (omg)...
#3
właśnie nie jestem zarfejstrowany na tej stronie bo nie wiem gdzie się zarejstrowac
#4
JEZU XD

Jesteś zarejestrowany tutaj,na forum.

Chcesz wejść na serwer to włącz minecraft'a (o ile masz,jak nie masz to pobierz)
dodaj sobie serwer z ip Sky-Land.Pl wejdź na serwer,no i zaloguj się albo zarejestruj (jak tego nie zrobiłeś).Potem tylko wybrać tryb i grać,nic trudnego dla chcącego Tongue
#5
Zacznijmy od początku...
Jeżeli nie masz pobranego Minecrafta, to możesz go pobrać wchodząc na stronę sky-land.pl, gdzie znajduje się zakładka Minecraft 1.8. Naciskasz na nią i pobierasz plik, który potem uruchamiasz. Wpisujesz swój nick, wybierasz wersje od 1.7.2 do 1.8 (poniżej lub powyżej nie zadziała), czekasz aż pobierze ci się gra.

Potem gdy jesteś już w menu głównym naciskasz na Multiplayer (Tryb wieloosobowy)
I naciskasz na add serwer (Dodaj Serwer) i w okienku Adres Serwera wpisujesz: sky-land.pl

Gdy wejdziesz na serwer wpisujesz /register hasło hasło.

Jeżeli zamiast register ujżysz /login hasło to oznacza że nick który wpisałeś jest zajęty i musisz wybrać inny.
I już.

Jeżeli czegoś nie rozumiesz, pisz. Trochę się spieszyłem z pisaniem tego. [emoji14]


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
rozumie wszystko . wszedłem pobrałem i pokazało misie okienko wybierz nick i graj wiec wpisałem kacper345 i graj. pokazuje się drugieokienko naciskam graj .
wybieram serwar załancza się gra.
wpisuje /register spacja hasło spacja hasło itd. i wyswietla nei poprawne hasło.
pytanie brzmi skąd wziąsc hasło ?
wiem trzeba się zarejstrowac
ale gdzie?
#7
Hmm... Czy wpisujesz takie samo hasło dwa razy , czy dwa różne hasła podczas rejestracji? Hasło musi zostać powtórzone 2 razy i musi być takie samo.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
spoko tylko gdzie ta rejstracja? ktoś mi powie?
#9
Rejestracja jest wtedy gdy pierwszy raz wchodzisz na serwer na jakimś nicku.
Nie ma tu jakiś pośrednich rejestracji, rejestrujesz się z gry.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Na serwerze

Wchodzisz na przykład na nicku Kacper123PL no nie?

jeśli konto jest wolne i możesz na nim grać powinno pisać "Witaj na Sky-Land.PL
prosze się zarejestrować przy pomocy /register hasło hasło"

A jeśli konto jest zajęte,to nie możesz na nim grać bo to nie twoje,wtedy powinno Ci pisać /login hasło

(gdy już się zarejestrujesz będzie /login hasło,więc nie myśl że ktoś Ci konto ukradł)

masz komende /register hasło hasło

hasło musisz powtórzyć
podam przykład /register shukkaku6 shukkaku6

no nie?

i hasło nie może być "hasło",hasło musi być dłuższe niż 6 znaków

na przykład /register 123456 123456


PODAM JESZCZE RAZ!!!!

Wchodzisz na serwer jak już masz launcher (minecraft),wpisujesz rejestrujesz się jeśli tego nie zrobiłeś za pomocą /register,hasło sam sobie wymyśl

na przykład kacper123 itd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości