Duży problem.
#1
Exclamation 
Więc wchodzę na pistolety, spawn, lecę na arenę i nie widzę graczy, nawet nicków. Co i raz zobaczę jakiegoś "Janusza" ale rzadko, na spawnie czasami widzę wszystkich, a czasami nikogo. Słyszę kroki graczy, widzę strzały snajperki, widzę strzały z łuku, ale nie graczy, ewidentnie coś jest nie tak. Więc proszę was o pomoc. Niedawno pobrałem nowy launcher McZyczu czy jest to problem dla serwera, jednak nie sądzę ponieważ większość graczy gra na Zyczu i nie ma problemów jednak nie jestem pewien.

P.S. Cichy Pisze to na forum, zamiast PW ponieważ chciałbym aby więcej graczy "pomogło" lub to jakoś wyjaśniło.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#2
To taki problem z serwerem,też tak mam Tongue

Cichy wypowiadał się już w takim wątku,gdyby to naprawił to byłyby lagi (jakieś duże)

więc na razie tak pozostanie,to znaczy chyba....

co do zyczu,sam używałem z 2 miesiące temu,dziś też tak specjalne wszedłem i no...nie wiem jak u ciebie,ale ja tam graczy widze (na zyczu).

mam nadzieje że jakoś pomogłem,jeśli to nie tylko cichy ma wyjaśniac xd
#3
a na której wersji grasz? miałem podobnie gdy odpaliłem którąś z 1.8ek na tym launcherze, na 1.7 działa wszystko k
¯\_(ツ)_/¯
#4
Na 1.7 nie widzisz gracza przez 3-5sek.
Zależy to też od wersji mc, na 1.8 nie widać wcale. Możliwe że masz małe pole widzenia.
#5
Gram na 1.8 własnej paczce (100% bez modów).

(01-27-2017, 15:00)Mati :) napisał(a): Możliwe że masz małe pole widzenia.

Taki głupi nie jestem...
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#6
Graj na 1.7.10 powinno być dobrze. Ja gram na 1.7.10 i jest dobrze.
#7
Wolałem tego uniknąć, ale no okej postaram wejść na 1.7.

Tak, to był problem z wersją, teraz gram na 1.7 do zamknięcia.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości