Pytanko
#1
Cichy? Mam bana na 14 dni czyli działki mi znikną?
Bo po 14nastu dniach znikają działki chyba
#2
Masz kogoś dodanego do działki? Ta osoba może Ci je odświeżać stawiając blok/niszcząc coś. Jeśli nie, działka zresetuje się.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#3
(01-20-2017, 18:22)Ferrov napisał(a): Masz kogoś dodanego do działki? Ta osoba może Ci je odświeżać stawiając blok/niszcząc coś. Jeśli nie, działka zresetuje się.
Działki resetują się co 14 dni od ostatniego postawienia przynajmniej jednego klocka. Jedynie w wakacje jest co 21 dni od ostatniego postawienia klocka na działce. Odświeżać może ci kolega jeżeli masz kogoś dodanego do działki tak jak napisał ferrov.
#4
ban dla ciebie byl bardzo dlugi, bo oszukales gracza na bardzo duza sume pieniedzy.
jesli dobrze pamietam to byly w sumie 3 latarnie czyli jakies 105 tys. i 4 stacki palek blaze, co w tej transakcji mialo rownowartosc 1 czaszki czarnego szkieleta.
trzeba sie z tym liczyc, ze dzialki moga zostac usuniete.
jak gracza banuje za kradziez 1 szt latarni, to potrafi dostac bana na 5-6 dni, a ty ukradles o wiele wiecej, wiec i tak taka kara jest dosyc lagodna.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Podsumowujac

(01-20-2017, 18:19)Kridoh napisał(a): Cichy? Mam bana na 14 dni czyli działki mi znikną?
Bo po 14nastu dniach znikają działki chyba

Tak jesli nikt nie postawi ci klocka na dzialce.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości