SUPERVIP
#1
właśnie z 10 min teu wysłamem SMS na kod do SVip ale nie dostałem odpowiedzi

mój numer to 500 544 ***

proszę to sprawdzic
#2
sprawdz, czy aby na pewno dobrze wyslales smsa o dobrej tresci i na dobry numer telefonu.
w przypadku rangi SuperVIP na classic jest to numer 91455 o tresci KDW.SKY
wszelkie dodatkowe znaki w tresci smsa jak np. kropki, litery, cyfry a takze spacje sa nieporzadane i moga powodowac bledy.
najczestrzym popelnianym bledem przez osoby wysylajace takie smsy jest wstawienie znaku automatycznej spacji po kropce "KDW. SKY".
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Mam ss

Już mi właśnie kod przyszedł
sory za kłopot

pozdrawiam dawac ++++


Załączone pliki Miniatury
   
#4
z tego co widze, to wszystko zostalo przez ciebie dobrze wyslane.
jakbys mogl, to wypelnij ten formularz reklamacyjny: http://profitsms.pl/page/kontakt/reklamacje
wczoraj/dzisiaj byly w sumie dwa takie zgloszenia oprocz twojego, wiec moze nie dziala cos u nich w systemie.
ja sam z ciekawosci wyslalem smsa ze swojego numeru telefonu aby sprawdzic czy otrzymam swoj kod i wszystko przebieglo pomyslnie (otrzymalem go po 5min).
z innych numerow tez dzisiaj pare smsow doszlo i osoby wykorzystaly juz swoje kody.
napisalem tez zgloszenie ze swojej strony do operatora numeru aby przyjzal sie, czy wszystko dziala poprawnie.

jesli moge zapytac, to z jakiej sieci masz numer?

edit:
tez wlasnie zauwazylem, ze dostales kod zwrotny.
dostalem informacje od operatora, ze mieli problemy techniczne i przed 5min system juz zaczal dzialac normalnie, wiec wszyscy ci, ktorzy wyslali smsa poprawnie powinni otrzymac zalegle kody Smile

zamykam.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości