Przeprosiny iam i parę słów do cichego
#1
Iam siema chciałem CB przeprosić wiem że nie powinienem CB oszukiwać wiem sorki. Sad

A teraz cichy czemu jak mnie oszukują to nie dostają bana jak np ten z tą dzialka za 7k czekałem z 25min i nic poczym Mi pisał żebym mu dopłacić 2k no ja pi***, gdzie tu sprawiedliwość

Proszę o odpowiedź

Jeszcze raz sorki iam
#2
Czyli mam rozumieć, że osoba oskarżona w tym wątku http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24805 to było twoje multikonto? Tak czy siak Kridoh, pomimo tego, że Ciebie lubię, to jestem bardzo oschły w decyzjach. Jeśli nick oskarżonego był Twoim multikontem, to surowo pozostaję przy dwóch tygodniach kary. Jeśli nick oskarżonego NIE był Twoim multikontem, to ułaskawiam Ciebie (tak jak Cichusek wspominał w wątku zaznaczonym w tym poście).

Niedostępny
#3
(01-15-2017, 22:13)Kridoh napisał(a): A teraz cichy czemu jak mnie oszukują to nie dostają bana jak np ten z tą dzialka za 7k czekałem z 25min i nic poczym Mi pisał żebym mu dopłacić 2k no ja pi***, gdzie tu sprawiedliwość

napisales juz tyle skarg i tylko jeden gracz nie zostal zbanowany, to nie powod aby samemu oszukiwac, w dodatku z multikonta.
przeczytaj sobie raz jeszcze dlaczego nie zbanowalem tamtego gracza, za oszustwo w sprawie dzialki.
z mojej perspektywy to wyglada mniej wiecej tak: kazal ci poczekac az oprozni swoje skrzynki, tobie sie nie chcialo, napisales skarge, w miedzyczasie on opuscil dzialke i zajal ja przypadkowy gracz, bo byla wolna.


(01-15-2017, 22:20)IamAwesomeArcher napisał(a): Czyli mam rozumieć, że osoba oskarżona w tym wątku http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24805 to było twoje multikonto?

tak Iam, to bylo jego multikonto.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
A jeszcze 1 iam jak mi się skończy ban to ci dam moje działki itp najprawdopodobniej nie będę już na tym serwerze grał

Przymierza te działki za 14dni bądź 7 jak się cichy zlituje jako przeprosiny z mojej strony Sad
#5
(01-15-2017, 22:13)Kridoh napisał(a): Iam siema chciałem CB przeprosić wiem że nie powinienem CB oszukiwać wiem sorki. Sad

A teraz cichy czemu jak mnie oszukują to nie dostają bana jak np ten z tą dzialka za 7k czekałem z 25min i nic poczym Mi pisał żebym mu dopłacić 2k no ja pi***, gdzie tu sprawiedliwość

Proszę o odpowiedź

Jeszcze raz sorki iam

Też mogę napisać, że ktoś ukradł mi ze sklepu telewizor, ale bez dowodu rzeczowego nic nie zrobię.

(01-15-2017, 22:20)Kridoh napisał(a): A jeszcze 1 iam jak mi się skończy ban to ci dam moje działki itp najprawdopodobniej nie będę już na tym serwerze grał

Przymierza te działki za 14dni bądź 7 jak się cichy zlituje jako przeprosiny z mojej strony Sad

Ja się nie lituję nad "multikontowcami". Sam może często paplam, że zrobiłbym sobie multikonta i oszukiwał innych, sam często majaczę o zainstalowaniu huzunki i takie tam. Tylko, że dobrze wiesz, że ja bym tego nie zrobił. Nie spodziewałem się natomiast tego, że moje majaczenie o (podkreślony fragment) się ziści, tylko trochę inaczej. Skoro drogi Kridohu nick oskarżonego z tamtego wątku był Twoim multikontem - przykro mi, nie zmienię swojego stanowiska. Jeszcze raz powiem: Pomimo przyjaźni, relacji i układów, jestem bardzo surowy i oschły w swoich decyzjach.

Dziękuję.

Niedostępny
#6
(01-15-2017, 22:20)Kridoh napisał(a): A jeszcze 1 iam jak mi się skończy ban to ci dam moje działki itp najprawdopodobniej nie będę już na tym serwerze grał

Przymierza te działki za 14dni bądź 7 jak się cichy zlituje jako przeprosiny z mojej strony Sad

Ja się nie lituję nad "multikontowcami". Sam może często paplam, że zrobiłbym sobie multikonta i oszukiwał innych, sam często majaczę o zainstalowaniu huzunki i takie tam. Tylko, że dobrze wiesz, że ja bym tego nie zrobił. Nie spodziewałem się natomiast tego, że moje majaczenie o (podkreślony fragment) się ziści, tylko trochę inaczej. Skoro drogi Kridohu nick oskarżonego z tamtego wątku był Twoim multikontem - przykro mi, nie zmienię swojego stanowiska. Jeszcze raz powiem: Pomimo przyjaźni, relacji i układów, jestem bardzo surowy i oschły w swoich decyzjach.

Dziękuję.
[/quote]

Hmmm, od strony takiego oschłej osoby bym nie dał krótszego bana, lecz od strony biznesmena i osoby poszukującej zarobku możesz dać mi zadośćuczynienie w postaci wszystkich Twoich itemków z działek (gdyż 3 działki już mam). W sumie mi to obojętnie czy ban potrwa tydzień (wtedy dostanę sporo itemków w zamian od Ciebie jako zadośćuczynienie), czy dwa tygodnie (wtedy spełni się moja propozycja bana i dopnę swego). Dla mnie długość bana ma raczej wymiar symboliczny, bym powiedział. Liczy się dla mnie to, że była błyskawiczna reakcja administracji w tej sprawie i słuszna osoba została ukarana.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości