Siemka Cichusek
#1
Wink 
Siemanko z tej strony arixgry mam małe pytanko jak to ująć
czy jest taka możliwość zostania helperem cz itd bo mi dużo osób zgłasz że ktoś ma haxy ktos oszukuje ja sobie odwiedzam wyspy i na wszystkich waszych trybach ktos ma zawsze haxy codziennie
albo ktos Cię obraża i adminow i rzepke itd a ja kocham wasz serv i
ogłaszam go na innych serv i chciałbym zostać helperam obojętnie czym na waszym servie i ja bym tak zrobił jak bym był helperem adminem czy cos innego np:
-informacje na spawnach czyli regulamin servera
-zrobić pokój sprawdzania czyli masz 5 min żeby podać skype jak się wylogujesz ban perm na 10 dni a jak się przyznasz to ban na 5 dni i wróć bez cheatów
-eventownie
_ja tam umiem sprawdzać bardzo dobrze
-itd takie tam pomysły



Bardzo prosze i ja mam 13 lat Cię CichusekBig Grin a będe jeszcze reklamował ten serv na yt
#2
Cichusek nie robi rekrutacji, na razie.
#3
nie..
Cichusek sam napisze do takiej osoby jeżeli zauważy że się nadaje. Narazie mamy Huba i on ogarnia na razie sytuacje.
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#4
(01-10-2017, 18:13)JaFilip napisał(a): nie..
Cichusek sam napisze do takiej osoby jeżeli zauważy że się nadaje. Narazie mamy Myszaka i on ogarnia na razie sytuacje.

To prawda :> Bądź aktywny, nie spamuj, odejdź po miesiącu, wróć po tygodniu, zgłaszaj cziteruw i admin jak sie patrzy

hawana74 napisał(a):ban perm na 10 dni

Opa mu
#5
Są tylko 2 osoby ale..

Co jak ktoś będzie banowal za byle co?najpierw trzeba poznać,więcej adminów przydałoby się

np. Taki Tails,nadaje się

(Perm na 10 dni,wut? XDD)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości