Konkurs
#1
Konkurs na najlepszą budowlę. 3 pierwsze miejsca VIP, a 2 następne Enchant lvl 30.
#2
Na nie. Zaraz by było, że tego cichy lubi bardziej to dał mu vipa, a przecież "moja budowla była lepsza". Wątpię, żeby Cichy miał czas na ocenianie budowli.
#3
A ranking na PvP był :V
#4
(01-06-2017, 19:59)Sivvy Zdrowix napisał(a): A ranking na PvP był :V

Bo bylo czarno na bialym napisane kto mial wiecej lvla
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Otóż ja robiłem kiedyś takie eventy ale nagrody to były 50k itd...
A na dzień dzisiejszy nie gram za bardzo na classicu ale coś tam mam, ale nie bede zadnych konkursow robic.

(01-06-2017, 19:58)Myszak napisał(a): Na nie. Zaraz by było, że tego cichy lubi bardziej to dał mu vipa, a przecież "moja budowla była lepsza". Wątpię, żeby Cichy miał czas na ocenianie budowli.
Zgadzam się z myszakiem, poprostu tak wyjdzie.

(01-06-2017, 19:59)Sivvy Zdrowix napisał(a): A ranking na PvP był :V

Jak to hub napisał było napisane kto wygrał (Wyjątkiem był hub). I PvP z Pistoletami to co innego niż classic. Wątek do zamknięcia bo odpowiedziałem dobrze tak myśle.
#6
Star 
(01-06-2017, 19:59)Sivvy Zdrowix napisał(a): A ranking na PvP był :V
Ale w nim nikt nic nie wygrywa
OMG xd
A powracając do konkursu to te budowle musiały by być budowane na działkach a nie każdy gracz, vip oraz svip chciałby czyścić działke dla budowli.
Weźmy na ten przykład mnie mam kościół w budowie i działka jest warta 100k (kwarc, beacony) i czy mi sie opłaca czyścić dzialke dla budowli bo nie mam na tyle skrzyń aby pomieścić itki bo mam 1 dzialke Tongue
#7
(01-06-2017, 20:01)Mati :) napisał(a): Otóż ja robiłem kiedyś takie eventy ale nagrody to były 50k itd...
A na dzień dzisiejszy nie gram za bardzo na classicu ale coś tam mam, ale nie bede zadnych konkursow robic.

(01-06-2017, 19:58)Myszak napisał(a): Na nie. Zaraz by było, że tego cichy lubi bardziej to dał mu vipa, a przecież "moja budowla była lepsza". Wątpię, żeby Cichy miał czas na ocenianie budowli.
Zgadzam się z myszakiem, poprostu tak wyjdzie.

(01-06-2017, 19:59)Sivvy Zdrowix napisał(a): A ranking na PvP był :V

Jak to hub napisał było napisane kto wygrał (Wyjątkiem był hub). I PvP z Pistoletami to co innego niż classic. Wątek do zamknięcia bo odpowiedziałem dobrze tak myśle.
Tylko tyle powiem.

(01-06-2017, 20:06)Ks_Lukasz napisał(a):
(01-06-2017, 19:59)Sivvy Zdrowix napisał(a): A ranking na PvP był :V
Ale w nim nikt nic nie wygrywa
OMG xd
A powracając do konkursu to te budowle musiały by być budowane na działkach a nie każdy gracz, vip oraz svip chciałby czyścić działke dla budowli.
Weźmy na ten przykład mnie mam kościół w budowie i działka jest warta 100k (kwarc, beacony) i czy mi sie opłaca czyścić dzialke dla budowli bo nie mam na tyle skrzyń aby pomieścić itki bo mam 1 dzialke Tongue

Zauważ iż ranking eventowy był. Teraz jest dzienny. A ogółem cała propozycja jest bezsensu i wątek do zamknięcia.
#8
osobiscie nie lubie takich konkursow.
gusta sa rozne, jednym moze bardziej sie podobac domek gracza X, innym gracza Y, a jeszcze innym obie budowle lub zadna z nich.
grupa osob oceniajacych (jury) musialaby byc bardzo duza, a zadnego systemu zliczania glosow nie dam rady zrobic.
w dodatku skad mamy miec pewnosc, ze te budowle powstaly podczas konkursu, a nie dlugo przed jego rozpoczeciem, nawet na serwerze tego nie sprawdze.
takie konkursy moga byc dobre na malych serwerach, gdzie gra pare osob i jest pelna kontrola, u nas wygladalo by to zbyt chaotycznie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości