Zbyt tani ?
#1
Cena kwarcu w sklepie za stak wynosi 32$ to tyle samo co cobbel, a netherracku któtry jest wszędzie wynosi 4 razy więcej 128$.
Jak według mnie powinno to zostać zminione bo sprzedarz kwarcu nie opłaca się a netherracka który nic "prawie" nie daje jest o wiele większa. Choć kwarc nie jest łatwym surowcem

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#2
Tak, Tylko kwarc mozesz sprzedawac graczom za wieksza cene
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Ale nie każdego stać ale i tak jest ciagle mega tani

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#4
Fakt, ciekawe spostrzeżenie Ks_Lukasz, wypadałoby zwiększyć cenę skupu, ale nie przesadzając oczywiście (nie wiem, do $6-$8 za sztukę kwarcu?). Z drugiej strony to byłoby tylko zwiększenie tzw. Pay To Win (p2w), bo VIP i tak mocno już zarabia na netherracku i piasku dusz, a do tego szybciej zarabia XP. Rozumiem jednak, że skoro netherrack jest powszechny i jest po $2 (a piasek dusz po $4) to kwarc powinien mieć cenę skupu wyższą od bardzo powszechnego surowca.

Niedostępny
#5
Moim zdaniem to cena za 1 sztukę kwarcu powinna być 3 lub 4 $ w skupie Smile
#6
Ale i tak jest ryzyko, że ktoś cię zabije.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
Pominęliście zupełnie to, że na piasek dusz i netherrack nie działa szczęście, a na kwarc tak. To też powinno lekko obniźyć cenę, dlatego myślę że $3 byłoby dobrze, $4 to chyba już za drogo
Niedostępny
#8
Ok, FLP, natomiast kwarc nie jest tak powszechny jak netherrack czy piasek dusz, dodatkowo tak jak Zdrowix pisze, jest ryzyko bycia zabitym przez gracza (wbrew pozorom większe, niż się wydaje), więc między $4 a $6 za sztukę kwarcu się zgodzę. Chociaż i tak te p2w by było widoczne, więc może od razu podskoczyć z cenami większości surowców ;p

Niedostępny
#9
(01-03-2017, 19:12)IamAwesomeArcher napisał(a): Ok, FLP, natomiast kwarc nie jest tak powszechny jak netherrack czy piasek dusz, dodatkowo tak jak Zdrowix pisze, jest ryzyko bycia zabitym przez gracza (wbrew pozorom większe, niż się wydaje), więc między $4 a $6 się zgodzę. Chociaż i tak te p2w by było widoczne, więc może od razu podskoczyć z cenami większości surowców ;p
Jestem za
#10
zmienilem troche ceny w sklepiku, bo rzeczywiscie proporcje miedzy przedmiotami a ich dostepnoscia/wydobyciem bywaly rozne.
aktualne ceny za sztuke:
netherrack 1$
soulsand 2.5$
kwarc 1.5$
zwykly wegiel 0.5$
blok wegla 4.5$

i juz napisze dlaczego takie ceny ustalilem:
netherracku rzeczywiscie jest bardzo duzo i szybko sie go wykopuje, wedlug mnie powinien byc jeszcze tanszy, bo tak czy siak bedac w netherze zawsze sie go troche wykopie, ale juz wolalem nie obnizac tak ceny.
soulsand kosztowal 4$, teraz 2.5$, bo tez go mozna latwo wykopac, ale jest mniej dostepny, w dodatku chodzenie po nim jest meczace.
kwarc kosztuje teraz 1.5$ za sztuke, bo majac kilof z fortune moga wypasc nawet 4 sztuki tego przedmiotu, co daje gora 6$ za wykopana rude.
a z weglem sytuacja jest podobna, bo kosztowal 1$ a tez mogl wypadac w masowych ilosciach, natomiast ceny wegla drzewnego nie zmienialem, bo aby go uzyskac trzeba przepalic blok drewna.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości