Hajs
#1
Cichy, to dostane ten hajs za latarnie? Bo napisałeś, że muszę się nauczyć korzystać z wymieniarek. A tego hajsu trochę brakuje, bo teraz jak kupuję działki na wille to mój budżet na materiały to 3k... trochę lipa. I nie, nie klame. Nie dałeś mi tych 20k, możesz dać 15k.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
Najpierw to podaj wątek o który ci chodzi, bo jest troche tego.
#3
Cochy, wie o co chodzi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
nie, nie wiem o co chodzi.
nie wiem po co w ogole spamujesz tymi tematami, juz raz ci odpisalem zebys podal linka i nadal nie uzyskalem sensownej odpowiedzi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
@Cichy
Powinien mieć warna moim zdaniem

A tak w ogóle podaj pierw jak cichy napisał link do skargi o którą ci chodzi.
#6
1. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23587 Pamiętasz? Nie dostałem jeszcze z tego piniądzów. Miałem dostać 20k, chcę 15k.
2. Oszustwo z BratekPLKox. Chcę 20k z oszustwa na VIP a.
Wszystko chyba już wytłumaczyłem chcę 35k
#7
jeśli dobrze rozumuje to handel rangami jest zabroniony i jeśli cię ktoś oszuka to cichy ci za to nie musi oddawać niczego.
lub coś się mogło zmienić... bo teraz to nawet za zwykłą kradzież gracz może się o to ubiegać (jeśli ma sensowny dowód)
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
(12-29-2016, 21:02)CruQ napisał(a): jeśli dobrze rozumuje to handel rangami jest zabroniony
Nie zabroniony, tylko handel rangami nie jest wspierany przez administrację
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#9
(12-29-2016, 21:02)CruQ napisał(a): jeśli dobrze rozumuje to handel rangami jest zabroniony i jeśli cię ktoś oszuka to cichy ci za to nie musi oddawać niczego.
lub coś się mogło zmienić... bo teraz to nawet za zwykłą kradzież gracz może się o to ubiegać (jeśli ma sensowny dowód)
Może, ale nie musi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
(12-29-2016, 20:41)Sivvy Zdrowix napisał(a): 1. http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23587 Pamiętasz? Nie dostałem jeszcze z tego piniądzów. Miałem dostać 20k, chcę 15k.
2. Oszustwo z BratekPLKox. Chcę 20k z oszustwa na VIP a.
Wszystko chyba już wytłumaczyłem chcę 35k

1. oddalem ci pieniadze z tego oszustwa w momencie gdy banowalem gracza, po prostu nie zawsze o tym pisze w poscie.
2. nie odzyskasz pieniedzy, bo ty dawales jemu zbroje, a nie pieniadze, ktora jak wiesz przepadla i nawet nie masz co do tego dowodow. jakbys sprzedawal blok ziemi za 100k i ktos by cie okradl, to tez bys pisal "chce 100k!"?
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości