Kupiłem konto od kumpla
#1
to tak kupilem konto premium od kumpla i nie znam hasła na skyland wszedzie bylo takie same ale tu nie dziala moge prosic o zmiane hasła?
#2
Stosuj się do wzoru
Masz dowód że to twój "kumpel" sprzedał ci je?
#3
mam :#
#4
Po 1.Nie masz jakiegokolwiek dowodu,że twój "kumpel" sprzedał ci konto.Nie mamy pewności,czy chcesz mu "ukraść" konto albo coś zrobić,bez dowodów nie dostaniesz (i tak nie powinieneś dostać).

Po 2. Handel kontami jest zabroniona,jeśli sprzedał Ci konto zostanie zbanowany on,jak zarówno Ty (on chyba perma,dawniej się dostawało teraz to nie wiem).Nie możesz od tak po prostu powiedzieć,że sprzedał ci konto,Nawet jeśli podasz nick swojego kumpla to i tak nie dostaniesz tego konta,handel jest zakazana.
#5
nie grał i mi konto sprzedał lel

jakbym miał ukraść konto premium xp? nie znajac jego hasła na email?
#6
Kurde,nie rób spamu ;_;

Ja tutaj jasno mówie (nie żebym był jakimś adminem albo coś xd),że handel kont jest zabroniony.

Jak nie grał i Ci konto sprzedał to twój problem.Można to załatwić inaczej (moim zdaniem),jeśli nie miałeś żadnego innego konta,to możesz grać na tym kumpla
a jak miałeś to nie grać na swoim tylko na kumpla (fajnie byłoby,gdyby Cichy sie na to zgodził,ale wątpie).Pamiętaj,że konto możesz mieć tylko jedno,nie dwa.

I ja się wiecej powtarzać nie będe bo nie lubie,nie rób spamu.
#7
Nie sprzedał konta na sky wars tylko sprzedał konto na mojang, a w serwerach to tak jakby pod konta

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#8
wyslij screen ze strony http://account.mojang.com/login tak aby bylo widac twoj nick, date itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości