R.I.P
#1
Zastanawiałem się nad tym aż wkońcu to napisze. Serwer sie rozpada z powodu cheaterów będących na serwerze! na pistoletach dzis 4 cheaterow zlapalem i mam serdecznie dosyc ze cheaterzy opanowują serwer! Wyraziłem się, żeby dodać jakiegoś helpera na jeden serwer ale odpowiedz brzmiala "nie". Powinien ktoś pilnować serwer przed cheaterami, bo nie ma kto kontrolować serwera, a serwer leci na psy że się tak wyraże. Obrazy, spamy na chacie, cheaterzy, oszusci, blokowacze wymieniarek co jeszcze? Czy może być gorzej niż jest teraz? Trzeba coś z tym zrobić bo nie długo zamiast 200 osób będzie 100 osób na serwerze.
#2
No ja się dolaczam do tego co napisał Mati. Skarg na cheaterow nie jest dużo, ale na serwerze naprawdę gra ich sporo.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Jestem za
Na każdym trybie powinien być taki moderator czy cos
poka poka poka
#4
Jestem za, dawać moda na cls kurde xdddddddddddd
#5
Również jestem za na classicu coraz częściej gracze wyzywają sie z powodu tego że ktos ich zabił na chetach...
#6
A ja dzisiaj na pistoletach znalazłem 8 cheaterów, jeden został TYLKO zbanowany...

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24135
#7
no powinno być tak:
Hub Water/Cls
Alano Prison
Ja Cls
Melman pisto
Mati water
Na sky blocka nwm kto
Najbardziej aktywni gracze i Ci najbardziej doświadczeni i byłoby fajnie, tylko trzeba było by wtedy wprowadzić taką rangę np o nazwie "Helper" i taka osoba ma takie niby moda na jeden serwer i nie może banować permamentie.
#8
dawać jakiegoś moda na prisonie,szybko XDD
#9
Ja bym mógł pisto bo na pisto czesto jestem a na s2 nie gram
+ 10 cheaterów dzisiaj znalazłem, nie no fajnie cheaterzy zajmują serwer...
#10
to nwm to takie przykłady ale na pewno Alan na prisonie on tam siedzi 24/7 xdddd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości