unban all
#11
a ub duzo zmieni? xD oh boi, nawet jesli to wroca 2/3 osoby, alez mi to poprawa frekwencji ;D
problem moze i jest, ale na pewno to nie jest rozwiazanie
¯\_(ツ)_/¯
#12
wiekszosc nawet nie bedzie wiedziec ze ma unbana.. bo znajac zycie to nigdzie tego nie bedzie napisane ani nic. Ktos chce grac to sie bedzie o to staral, tyle. A jezeli ci przeszkadza to ze jest mala ilosc graczy to zaproponuj cos, co sprawi ze ludzie beda woleli pvp niz np. classic. Bo tam jest zawsze duzo osob. Gram tu juz 2 i pol roku, fakt. Frekwencja sie zmienila, ale wez pod uwage to ze duzo osob ma zycie(: caly czas ktos przychodzi i odchodzi

Niedostępny
#13
(12-08-2016, 15:29)Croxx napisał(a): a ub duzo zmieni? xD oh boi, nawet jesli to wroca 2/3 osoby, alez mi to poprawa frekwencji ;D
problem moze i jest, ale na pewno to nie jest rozwiazanie

2,3 ? No ciekawe jestem...

(12-08-2016, 15:32)Hauranne napisał(a): wiekszosc nawet nie bedzie wiedziec ze ma unbana.. bo znajac zycie to nigdzie tego nie bedzie napisane ani nic. Ktos chce grac to sie bedzie o to staral, tyle. A jezeli ci przeszkadza to ze jest mala ilosc graczy to zaproponuj cos, co sprawi ze ludzie beda woleli pvp niz np. classic. Bo tam jest zawsze duzo osob. Gram tu juz 2 i pol roku, fakt. Frekwencja sie zmienila, ale wez pod uwage to ze duzo osob ma zycie(: caly czas ktos przychodzi i odchodzi

A od czego jest forum i Fanpage?
Osoby które maja perma pewnie czasami wchodzą na Forum lub Fanpage
Masz racje ze dużo osób ma zycie ale nawet na wieczór np ja jak skończę wszystko cl musze to wejdę sobie na serwer sobie pograć.
poka poka poka
#14
ale ty patrz na innych a nie na to co ty robisz. Bo wiekszosci sie po prostu nudzi na tym serwerze, bo nic nowego nigdy nie ma, i malo kto wie o forum i fanpage. Bo watpie aby ktos, kto wchodzi na serwer wszedl i przelazl sie na lobby, bo nie ma tam nikogo ani niczego, wyglada jak ozdoba, a link ze strona jest gdzies z boku.. wiec

Niedostępny
#15
Ostatnio na serwer z pistoletami zostały wprowadzone nowe rzeczy , mapa poloczona no

, nowe przejście podziemne na redzie , mapa kiedys 4 teraz 3 nowa bron micro ssg bodajże i nic sie nie zmieniło? Moim zdnaniem jest o wiele lepiej niż kiedys jakby nie brać pod uwagę snajperkę

Zobacz ile na fanpage jest lajkow...
Plotka o UB pewnie by sie rozeszła i dawno zbanowana osoba dowiedziała by sie o tym.
poka poka poka
#16
A potem znowu robota z banowaniem tych wszystkich cheaterów którzy wrócą. Na nie. Jeśli ktoś chciałby ub to by napisał na forum.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#17
W sumie to jestem za. Ale myślę, że powinna zostać zrobiona baza danych w której byli by wszyscy zbanowani oraz powody banów. Jeśli dany gracz zostałby oskarżony o to samo przez co wcześniej miał bana to od strzału dawać perma. Myślę, że nie było by jakiegoś ogromnego wysypu śmieciowych graczy, bo jeśli ktoś ma bana np. za mk to i tak jeśli będzie chciał zmieni ip tym czy innym sposobem..(dla przykładu gracz 'zawsze'). Ewentualni cheaterzy też szybko zostaną wyłapani, ponieważ ostatnio dużo osób jest czujnych i od razu jest temat na forum, poza tym raczej nie każdy kto cheatował oraz dostał perma do tej pory regularnie przegląda to forum ze świeczką w ręce i czeka na unbana. Połowa nawet nie będzie wiedziała, że może wrócić.. Także uważam, że na takiej kampanii serwer może więcej zyskać niż stracić.
☻/
/▌
/ \
#18
Dejo super pomysł tylko kto to będzie robił ? Bo raczej wątpię,że Cichusek będzie miał na to czas.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#19
Na stronie serwera jest lista banów i nicki, więc jeśli dane nie są kasowane to wszystkie potrzebne info do bazy danych jest w zasięgu ręki. Pozostaje banowanie a w tej sprawie myślę, że Cichusek musiałby się skonsultować z resztą swojego teamu czy po prostu by się tego podjęli.
☻/
/▌
/ \
#20
Ja jestem także na nie, za duże zamieszanie by się zrobiło jak by starzy cheaterzy wrócili... Ban to ban- wykluczenie, bilet w jedną stronę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości