Propozycja dot. niskiej frekwencji na serwerze
#1
Witam,
Jako, że jestem stałym graczem oraz już byłym administratorem innych serwerów i widziałem wiele zmian, które były wprowadzane na tym serwerze pozwoliłem sobie napisać tę propozycję poprawiającą frekwencje graczy online na tzw. serwerze "PVP z Pistoletami".
Otóż można zauważyć, że frekwencja po ostatnio dokonanych zmianach bardzo mocno ucierpiała. Ostatnie zmiany polegały na wprowadzeniu nowej rangi (SuperVip), która z tego co wiem różni się tylko ceną i jest na 60 dni, a nie 30. Czy nie logicznej byłoby zrobić tylko dodatkową opcję w sklepie gdzie Vip kosztowałby te 11,07zł (z VAT)?
Kolejnymi zmianami było połączenie dwóch aren (dawnej areny #2 i #3) w jedną. Mi osobiście podoba mi się ten pomysł lecz może to on spowodował zmniejszoną ilość graczy online? Myślę, że warto się nad tym zastanowić. Zastanowić się warto również nad kolejną zmianą, wprowadzoną w życie serwera, którą jest dłuższy czas ładowania snajperki. Przypomnę, że wcześniej maksymalnie załadowane naboje w niej zostały zminimalizowane do dwóch, co już było pogorszeniem jakości gry.
Moim zdaniem ostatnia zmiana, którą opisałem wyżej była największym błędem i proponuje, aby snajperka wróciła do swoich pierwotnych "mocy".
Dodatkowo pozostali gracze proszą o ranking dzienny oraz tygodniowy i myślą, że to też poprawi frekwencje.
Również bym prosił o logistyczne rozpatrzenie ich prośby, ponieważ to może nie być w cale taki zły pomysł.

Chciałbym, aby ten temat był otwarty przez dłuższy czas w celu zobaczenia co sądzą o tym gracze, a może mają też swoje propozycje na poprawienie frekwencji?

Pozdrawiam, DPSGaming.
#2
Popieram rankingi!
Niedostępny
#3
Jakbyś czytał forum to byś wiedział, ze propozycja o rankingi już była i Cichy się zastanawia nad tym.
Btw Cichy jak z tymi rankingami, wprowadzisz to kiedyś?
#4
ehh mniej/więcej wszystkie propozycje które tu napisałeś już były....
(12-05-2016, 21:04)DPSGaming napisał(a): Dodatkowo pozostali gracze proszą o ranking dzienny oraz tygodniowy i myślą, że to też poprawi frekwencje.
ranking jusz jest ;p( i mi taki pasuje)
(12-05-2016, 21:04)DPSGaming napisał(a): w którą jest dłuższy czas ładowania snajperki. Przypomnę, że wcześniej maksymalnie załadowane naboje w niej zostały zminimalizowane do dwóch, co już było pogorszeniem jakości gry.
Tu się zgadzamy myślę że dodanie + 1 amunicji załatwi sprawę..
(12-05-2016, 21:04)DPSGaming napisał(a): Kolejnymi zmianami było połączenie dwóch aren (dawnej areny #2 i #3) w jedną. Mi osobiście podoba mi się ten pomysł lecz może to on

ja bym Usuną 1 i 3 i na ich miejsce dał jakąś nową...
(12-05-2016, 21:04)DPSGaming napisał(a): Otóż można zauważyć, że frekwencja po ostatnio dokonanych zmianach bardzo mocno ucierpiała
Pewnie zaskoczy cie fakt że niektórzy gracze na serwerze jeszcze chodzą do szkoły?
I hmm muszą się uczyć bo trwa tzw rok szkolny?
przez to zmniejszona frekwencja...
Pozdrawiam ja...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
,,Nie."
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
kaukazu: co ty możesz wiedzieć o frekwencji skoro grasz od paru miesięcy lel
Były już podobne tematy z rangami ;p
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
Cytat:Pewnie zaskoczy cie fakt że niektórzy gracze na serwerze jeszcze chodzą do szkoły?
I hmm muszą się uczyć bo trwa tzw rok szkolny?
przez to zmniejszona frekwencja...

Rozumiem, lecz przed zmianami również był rok szkolny np rok czy 2 lata temu a nawet teraz od września. Z moich obserwowań wynika, że to jednak ostatnia zmiana spowodowała całą sytuację.

Nie wiem czy to nie będzie jako spam. Jeżeli tak to proszę o usunięcie tego postu Smile
#8
(12-05-2016, 21:35)CruQ napisał(a): kaukazu: co ty możesz wiedzieć o frekwencji skoro grasz od paru miesięcy lel

lel na forum jestem od paru miesięcy ;c
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#9
Popieram.
#10
Snajperka na taaaaak! Od kiedy tam się porobiły takie cuda to w ogóle tam nie wchodzę, a uwielbiałam pistolety. Jeśli chodzi o ilość aren to uważam, że jest ok. 3 były niepotrzebne. Jeśli chodzi o tą rangę Super to w ogóle przegięcie i nie wiem po co to. Ewentualnie rozważyłabym dodanie tych kolorowych napisów na chacie dla tych, którzy mają Vipa. Do tego ranking tygodniowy byłby super i myślę, że przyciągnęłoby to bardziej graczy. Dodatkowym atutem byłoby, gdybyś dodał Cichusku więcej moderatorów, bo Was dwoje niestety nie ogarnia w pełni wszystkiego. I nie pisz, że tak nie jest, bo strasznie długo czeka się w ostatnim czasie na odpowiedzi od Ciebie. Hayera w ogóle tu nie widzę ostatnio.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości