Tak sie nie da!
#11
(11-26-2016, 18:13)xShukkaku napisał(a): Czyli przejść taki test?No,ja tu godny zaufania jestem.Nie mówie że ja się nadaje na admina no ale mógłbym kontrolować,jestem codziennie na serwerze i długo siedze (tak jakoś z 4-5 godzin). Osoba musi być doświadczona,musi odróżniac skill od cheatów,tekstów takich jak "twoja stara" itp. musi być więcej na obraze,za reklame od razu banować,za cheaty pierwszy raz na tydzień,drugi też tydzień a trzeci perm
jednym zdaniem musi się na wszystkim znać.Takich osób jest mało,a cichy nie będzie ich szukać i prosić,żeby zostali helperem,moderatorem czy tam adminem...
sami się muszą zgłosić,a jak cichy będzie chciał to ich weźmie.Moim zdaniem na razie przydała by się rekrutacja na helpera,żeby zobaczyć,czy osoby wybrane sie dobrze sprawują.Jeśli tak,to potem można dać im moderatora,jeśli staną sie lepsze dostaną w końcu admina.Cichy,pomyśl nad tym.Ja myśle że mam dobry pomysł.

Przecież jest zrobione forum i tylko trzeba tego cheatera nagrać, wrzucić film na yt i zrobić wątek. Jeśli będziesz to długo robił i zgłaszał różnych graczy to MOŻE po jakimś czasie cichy da ci zasłużonego czy coś Wink
#12
No ale potrzebna by była osoba do kontrolowania? Bo bedzie taka sytuacja:
Koleś nie ma forum, a wkurza sie ze nie ma jak go zglosic a nie ma takich osob co maja konto na forum...
#13
powiem tak: wy tu sobie gdybacie kto i w jaki sposob moze zostac moderatorem albo pomocnikiem w sprawie cheaterow, a przeciez wystarczy przeczytac inne tego typu tematy i w kazdym znajdziecie odpowiedz, ze nie ustawiam na takim stanowisku graczy, ktorych nie znam i nie robie zadnych rekrutacji.
przejrzyjcie sobie liste ostatnio zbanowanych osob, zostal zbanowany dzisiaj tylko 1 cheater na classicu, a poprzedni 3 dni temu, a jeszcze inny 6 dni temu.
wiec wcale nie jest ich tak duzo jak wam sie wydaje, a przyslowiowym moderatorem moze byc kazdy, wystarczy nagrac filmik, wyslac go na forum i problem z glowy. potem i tak jak gracz zostanie zbanowany i bedzie mial do tego pretensje, to pokazuje mu taki filmik/screen na ktorym widac co zle zrobil i juz moze tylko przepraszac i prosic o skrocenie kary, bo ma dowod swoich czynow.

od tego sa pluginy, mamy takie 2, jak cheater jednak nadal jest upierdliwy i nie daje za wygrana, to zostaje zbanowany.
to nie jest tak, ze plugin wszystko zalatwi, da takiemu bana i problem z glowy, on po prostu jest blokowany, wyrzucany co chwile z serwera i wkoncu sie meczy.
wiec wiekszosc osob, ktore zglaszacie na forum zapewne byly wielokrotnie wykrywane przez anticheat, ale widocznie im nie przeszkadza wyrzucanie i wchodzenie co kilka "akcji na pvp" na serwer.
jak niekiedy obserwuje graczy na arenach (zwykle na classicu), to widze jak pewna osoba wchodzi na arene, pobije pare osob i nagle znika, bo anticheat go wyrzucil, potem wchodzi po 5s na arene, uderzy jedna osobe i znowu znika. niektorzy tak potrafia wiele razy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości