Ekhm
#1
Nie wiem co znowu popsułeś Cichy ale nie działają granaty (sb mozna zabic, kogo innego juz niezbyt)
Po drugie primo występuje jakiś bug - postacie znikają. Nie jest to wina żadnej z wersji, po prostu czasem na moment zniknie postać, nawet stojąca metr obok.
Obrażenia z broni są jakieś poronione - pojedynczy strzal z pistoletu czy z karabinu ok, przy serii kilku strzałów stają się mocniejsze (i tak pewnie powiesz: hurr durr nic nie zmieniałem, ale skoro taki niedowiarek to zrobi sie dokladna analize)
Odrzut: naprawdę nie da sie nic zrobic? Przeciez ten pistolet/karabin to teraz żart, trafiony przez pare strzałów i lecisz kilka kratek w tył.

Wszystko było ok dopóki nie wgrałeś tej jakiejś aktualki pluginu


a i co do tego granatu to wydłużył sie cooldown do nastepnego rzutu granatu (nwm czy celowo czy nie)
¯\_(ツ)_/¯
#2
a mi wszystko dziala jak nalezy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
nie pisze tego temu ze mi sie nie podoba, tylko temu ze sa bledy

po to jest to forum zeby zglaszac a wiec zglaszam, juz ciul tam z reszta ale granaty na prawde nie dzialaja

ps nasionka sobie sprawdz, jestem wielce ciekawy czy tez ci tak wszystko bedzie dzialac jak zawsze
¯\_(ツ)_/¯
#4
popieram granat niec hp niezadaje a postacie znikają na chwile
#5
przeciez wiadomo ze on nawet tego nie sprawdzil ;-; w tym wypadku ignorancja jak na wlasciciela serwera jest porażająca
¯\_(ツ)_/¯
#6
(11-03-2016, 17:55)Croxx napisał(a): przeciez wiadomo ze on nawet tego nie sprawdzil ;-; w tym wypadku ignorancja jak na wlasciciela serwera jest porażająca

sprawdzilem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości