Odrzut
#1
Jestem na forum już po raz drugi z tą sprawą. Nie chcę być upierdliwa, ale pewne rzeczy naprawę irytują na pistoletach. Tak wiem jak Ci się nie podoba to po co tam grasz? Hymm może dlatego że wcześniej nawet przyjemnie się tam grało. Bardzo ale to bardzo, przeszkadza odrzut który obecnie funkcjonuje. IamAwesomeArcher pod moim ostatnim postem na ten temat tłumaczył że, to wina nowego pluginu(nie znam się na tym, więc jak coś napisałam źle, to przepraszam). Czy nie można nic z tym zrobić. Kiedyś podbijając się z broni można było wejść na drzewa, hangary czy inne specyficzne miejsca,co było bardzo fajną opcją jak i przydatną. Ale co najlepsze osoba która walczy mieczem, nie może podejść do osoby która strzela z pistoletu, bo jest aż tak odczuwalny odrzut tej broni.
[Obrazek: source.gif]
#2
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22618
i stary czas przeladowania snajperki nie wrocil, a miał wrocic
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(10-26-2016, 17:49)HubPlayGames napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22618
i stary czas przeladowania snajperki nie wrocil, a miał wrocic

wrocil, ale przyzwyczailes sie do nowego i narzekasz.

nie da sie zmienic odrzutu z pistoletu.
jesli chodzi o odrzut gracza-celu, to jest on naturalny tak jakbys go udezyla reka.
a jesli chodzi o odrzut gracza-agresora, to jest ustawiony na minimalny w przypadku pistoletu i jedyne co moge zrobic to go calkiem usunac, ale wtedy rozgrywka bedzie mniej realistyczna.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(10-26-2016, 18:35)Cichusek napisał(a):
(10-26-2016, 17:49)HubPlayGames napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22618
i stary czas przeladowania snajperki nie wrocil, a miał wrocic

wrocil, ale przyzwyczailes sie do nowego i narzekasz.

Prosze pana, ja nie narzekam. Tylko po prostu cos bylo obiecane graczom, a w moim odczuciu ten czas nie jest po staremu, nie wiem niech inni sie wypowiedza.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(10-26-2016, 19:36)HubPlayGames napisał(a):
(10-26-2016, 18:35)Cichusek napisał(a):
(10-26-2016, 17:49)HubPlayGames napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22618
i stary czas przeladowania snajperki nie wrocil, a miał wrocic

wrocil, ale przyzwyczailes sie do nowego i narzekasz.

Prosze pana, ja nie narzekam. Tylko po prostu cos bylo obiecane graczom, a w moim odczuciu ten czas nie jest po staremu, nie wiem niech inni sie wypowiedza.

Mnie też wydaje się, że dawniej było inaczej, lecz wolę ten czas przeładowania, bo dawniej była masakra. Pozwolę sobie zacytować Croxxa:
Croxx napisał(a):Gram tu juz dluzszy czas. Snajperka nie jest dla mnie pierwszyzną, radze sobie z niej calkiem niezle. Zabijanie graczy jest niezwykle latwe. Co lepsi mają ze mną sojusz. Z wrogami czasem sobie radze, czasem nie, czasem pomoze mi sojusznik. Gra powoli zaczyna mi sie nudzic, gram wiekszosc ze snajperka bo jest dobra z niczym innym sie nie oplaca, to takie granie bez sensu. Pieniedzy mam sporo, do bycia najwyzszym w topce brakuje mi sporo.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#6
Teraz wychodzi na to że najlepszą bronią jest pistolet, i jest to bardzo męczące gdy gracz zainwestuje w inną broni wejdzie na arenę i umiera po jakiejś minucie. Co do snajperki to może i Ferrov ma rację. Cichy czy z tym odrzutem naprawdę nie da się nic zrobić, wcześniej było normalnie i wszystko ładnie funkcjonowało. Oraz nie wydaje mi się by ten odrzut był naturalny, naprawdę wystarczy wejść na chwile na serwer i to zobaczyć. Chyba że Cichy naprawdę jesteś aż tak zajęty, to nie wiem możemy Ci filmik nagrać. Ja osobiście nie mogę nagrywać, ale kogoś się zorganizuje. Mam taką nadzieję, że uda się kogoś zorganizować.
[Obrazek: source.gif]
#7
(10-26-2016, 20:41)Rin86 napisał(a): Teraz wychodzi na to że najlepszą bronią jest pistolet, i jest to bardzo męczące gdy gracz zainwestuje w inną broni wejdzie na arenę i umiera po jakiejś minucie. Co do snajperki to może i Ferrov ma rację. Cichy czy z tym odrzutem naprawdę nie da się nic zrobić, wcześniej było normalnie i wszystko ładnie funkcjonowało. Oraz nie wydaje mi się by ten odrzut był naturalny, naprawdę wystarczy wejść na chwile na serwer i to zobaczyć. Chyba że Cichy naprawdę jesteś aż tak zajęty, to nie wiem możemy Ci filmik nagrać. Ja osobiście nie mogę nagrywać, ale kogoś się zorganizuje. Mam taką nadzieję, że uda się kogoś zorganizować.

Ja mogę nagrać, ale nie sądzę by było to potrzebne.
@cichy
Może ustawienia odrzutu są w ustawieniach broni? Albo niech odrzuca osobę strzelającą a nie ofiarę
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#8
Ofiarę też musi trochę odrzucać, żeby osoby grające mieczem nie miał za łatwo. Ale na ten moment osoby grające mieczem mają problem by zbliżyć się do atakującego.
[Obrazek: source.gif]
#9
Mnie tez denerwuje pistolet bo odzut jest taki ze jak gracz zacznie strzelac to snajpa nieda sie trafic
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
Odswiezam
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości