Zapomnienie/dziwna rzecz związana z hasłem
#1
Information 
Siemaneczko. Mam w ciuuul duży problem i ciężko go rozwiązać. Mianowicie: moja dziewczyna ma u was konto i ja też mam. Zmieniła sobie hasło i nie wiem czy zapomniała czy co ale nie wchodzi jej ani nowe hasło ani stare. Byłem przy tym jak zmieniała to hasło ale no ni chu nie wiem o co chodzi. Ani ja ani ona nie mamy żadnych vip-ów ani nic, jedyne co to jestem to "współwłaścicielem" wyspy na SkyBlok. Moje pytanie: czy da się jakoś wygenerować nowe hasło z moją pomocą. Zależy nam trochu na tym. Pozdrawiam
Mój login: kamilplk
Login Samanty( mojej dziewczyny): lolla123
#2
jezeli ma konto premium gry, to niech zaloguje sie na strone https://account.mojang.com/ i wysle nam screena, to wtedy wyslemy jej nowe haslo.
jezeli uzywa internetu ze stalym adresem ip, to mozemy na tej podstawie jej zresetowac haslo, ale to ona musi sie zalogowac na forum, a nie ty.
inaczej nie da sie udowodnic, ze konto nalezy do niej.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Hej , jestem lolla123.W tym wątku chodziło o mnie, nie mam konta premium.Zmieniłam hasło po zmianie nie mogłam się zalogować.Na starym haśle nie wchodziło na nowym też nie. Mogłabym liczyć na pomoc?
mój stały adres IP: *Usunięte* Smile
#4
(10-29-2016, 12:48)lolla123 napisał(a): Hej , jestem lolla123.W tym wątku chodziło o mnie, nie mam konta premium.Zmieniłam hasło po zmianie nie mogłam się zalogować.Na starym haśle nie wchodziło na nowym też nie. Mogłabym liczyć na pomoc?
mój stały adres IP: ***

Po co piszesz 2 raz, skoro już zrobiłaś wątek?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości