Pistolet
#1
Zauważyłam że na serwerze zostały wprowadzone zmiany. Fajnie że administracja coś robi, ale czy sprawdza jak to działa gdy wprowadzi zmiany ? Gdy strzelamy z pistoletu w przeciwnika można zauważyć, że przeciwnika odrzuca od nas bardziej niż zawsze. Nie wiem czy tak miało być, ale jest to bardzo irytujące w niektórych miejscach. Na przykład na mapie 2 wystarczy wejść na 2f , na samą górę budynku i strzelać w osoby które idą po schodach. Wszystkich tak odrzuca że przeciwnik od razu spada a mu możemy cieszyć się łatwym zarobkiem .Mam wrażenie że 2 lata temu (około) również był taki odrzut. Proszę o nie zamykanie tego wątku po jego przeczytaniu. Ponieważ słyszałam że pewne osoby też skarżą się na snajperkę, więc miło by było przeczytać ich opinie. Co do snajperki to może wszyscy są przyzwyczajeni do starej wersji. Ja również mam na ten temat jak na razie negatywne zdanie ale może z czasem się zmieni.
[Obrazek: source.gif]
#2
Rin89 ma racje teraz gracz z pistoletem może pokonać każdego z zresztą ten odrzut to tak boli że się tak wyrażę nie możesz podejść do gracza który szczela pistoletem praktycznie nie da się z nimi walczyć. A Snajperka hmm jak bym miał coś do powiedzenia powiedział bym że ogólnie dobrze jest ale jednak zmniejszył bym o 1s czas ładowania taki mały gest a taki miły.
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
No ja też się wypowiem, gracz z pistoletem jest nie do zabicia o ile jest na dobiciu, wcześniej było lepiej, a co do snajperki to samo odpowiem co kolega wyżej, prosiłbym o zmianę, bo nie da się grać zależy jak ktoś gra.
#4
stonowalem lekko pistolet.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A co ze snajperką?
#6
(10-13-2016, 20:05)Kubusieg_xDe napisał(a): A co ze snajperką?

przywrocilem jej stary czas przeladowania
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
No jest lepiej, tylko szkoda, ze dopiero dzis cos ruszylo http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=22606 Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Nie zawsze jest tak jak chcemy od razu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#9
(10-13-2016, 18:23)Rin86 napisał(a): Gdy strzelamy z pistoletu w przeciwnika można zauważyć, że przeciwnika odrzuca od nas bardziej niż zawsze

Przyczyna: Nowy plugin wyłącza immune'a od damage'u z broni dystansowych stąd można odczuć przyspieszone obrywanie damage'u i stackowanie się knocka.

Temat: Pistolet jest OK, trzeba tylko nadrobić zaległości w skillowaniu z innych broni. Faktem jest natomiast, że stakujący się knock z broni jest zjawiskiem ciekawym i wypada stonować również knock z dystansówek (żeby był mniejszy, a przez to się aż tak nie stackował).

(10-13-2016, 18:23)Rin86 napisał(a): Fajnie że administracja coś robi, ale czy sprawdza jak to działa gdy wprowadzi zmiany ?


Jeśli robi się coś nowego, nie można oczekiwać, że od razu będzie na tip-top. Potrzeba czasu na poprawki, dobalansowania i inne. Trzeba być cierpliwym i zgłaszać kolejne "błędy" i "usterki" oraz propozycje do zmian w broni.


(10-13-2016, 20:32)Rzepielinka napisał(a): Nie zawsze jest tak jak chcemy od razu.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości