Smieszne
#1
Skoro wszystko wylapuje nowy antycheat to nie rozumiem jednej rzeczy czemu niektorych cheaterow widze dzien w dzien od miesiaca a moze nawet dluzej nie wiem jak nie wiem kiedy ale przydaloby sie cos tam ruszyc.. COKOLWIEK bo to co sie dzieje na tym serwerze naprawde juz jest smieszne i jednoczesnie smutne

ps. ja rozumiem ze jestes wlascicielem wiec sie znasz i wgl.. ale jednak to chyba gracze przebywaja na tym serwerze czesciej wiec sa zapoznani z sytuacja chyba ze sie myle tylko po prostu mam pecha na spotkania z jakakolwiek osoba z administracji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
Stirante do boju dx
Ten anty czit wylapuje przynajmniej kilku cheaterow, dziwne, ze nie wszystkich "aurowcow" bo skoro pojawia sie ten ludek to powinno go bic z automatu
#3
napisze tak jak ty i moze zrozumiesz swoj blad:
skoro widzisz dzien w dzien cheaterow od miesiaca a moze nawet dluzej, to przydaloby sie ich nagrac albo chociaz zglosic, a nie tylko narzekac na administracje, bo najprosciej jest wine zwalic na innych. moze przydaloby sie cos tam ruszyc... COKOLWIEK, bo wlasnie tobie te osoby przeszkadzaja, a nie mi. zreszta spojrz na siebie, sam tez byles karany za uzywanie cheatow i robienie multikont. nie raz dostales juz bana.

i przepraszam, ze takim tonem napisalem tego posta, ale wypada miec z twojej strony troche szacunku do innych, poniewaz twoj post jest po prostu obrazliwy.
a co do "anty czitu", to fakt nie wylapuje wszystkich oszustow, poniewaz gracz tez moze przypadkiem trafic latajacego ludka, a osoba uzywajaca kill aure i tak bedzie go bila z "automatu", lecz musi zrobic to kilka razy. zreszta ten plugin nie banuje oszustow, tylko ich wyrzuca z serwera (nie powierze mu takiego zadania), wiec to chyba oczywiste, ze jak ktos jest namolny i nie potrafi sie bawic bez wspomagaczy bedzie mogl wchodzic i byc wyrzucany w kolko, az mu sie to nie znudzi albo ktos go nie zbanuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości