Czat
#1
Wielu graczy skarży się że dostali mute na godzinę za reklamowanie.
Przykłady:
(...) bede, pl (...)
K.U.P.I.Ę. P.L.Y.T.Y!!! /msg
itp.
Moja propozycja jest taka, aby ktoś doświadczony np.
Myszak
Croxx
Hub
Frost
itp. widzieli na czacie kto i za co dostał mute. Jeśli by zauważyli coś takiego jak powyżej, mogli by komendą /unmute <nick> sprawić, aby "usta gracza zostały odszyte" XD
Cichusek zastanów się[/i]
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
A jak mielibysmy to widziec? Przeciez jakbys wyslal taka wiadomosc to nikt jej nie widzi tylko daje mutr z automatu. Chyba, ze po napisaniu skargi na forum.
#3
Przy okazji watku dotyczacego mute. Cichusku ogarnij to troszke, bo co kilka mozna kilkanascie minut dostaje mute za spam. I nie tylko ja. Wiem, to tylko 2 minuty, ale to tak potrafi zdenerwowac czlowieka, ze normalnie... grrr.

Kiedys byl plugin, ze dajmy na to slowo ch*j zamienialo na misiek. Bylo to smieszne i mniej inwazyjne .-.
#4
Właśnie mi chodziła, aby dodać jakiegoś "CzatModa" który by widział wszystkie mute
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
(09-29-2016, 20:21)HubPlayGames napisał(a): Przy okazji watku dotyczacego mute. Cichusku ogarnij to troszke, bo co kilka mozna kilkanascie minut dostaje mute za spam. I nie tylko ja. Wiem, to tylko 2 minuty, ale to tak potrafi zdenerwowac czlowieka, ze normalnie... grrr.

Kiedys byl plugin, ze dajmy na to slowo ch*j zamienialo na misiek. Bylo to smieszne i mniej inwazyjne .-.

popatrze na te wyciszemia, ale one sa zwiazane po prostu ze zbyt czestym pisaniem. a co do przeklenstw, to system wciaz jest ten sam, ale teraz zamiast zamiany konkretnego slowa anuluje wyslanie wiadomosci.

jesli chodzi o moda, to nikt nie zobaczy na czacie w grze za co ktos zostal wyciszony, to tylko widac w konsoli serwera. trzeba pisac uwaznie, a nie wymyslac jakies D.Z.I.W.N.E T.E.K.S.T.Y
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości