miałem racje
#1
Furyhornet
Luca_Swag
haxy
https://youtu.be/p1d3XBzOyLw


jakbyś zaufał paru graczom to byśmy oszczędzili sobie tych formalności
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Tak do przypomnienia, 2 bany już dostał chyba teraz perm nie?
#3
koles ma ponad 10k poziom co zawdzięcza dzieki haxom i tak do jasności nie wiem jakim trzeba być imbecylem żeby nawet nie probować ukryć haxów i kupować vipa.... powiem tylko ze beka z typa

skoro to mój post to pozwole sobie zasugierować ze ban na conajmniej miesiąc na ip będzie dobrą karą bo wątpie zeby sie czegoś nauczył. na 90% zrobi mk
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#4
powiem tak:
nie widze u niego antyknocka, ani criticals.

jesli chodzi o kill aure, to w 14s mogl uderzyc innego gracza, bo byl blisko niego ale tego nie zrobil.
w 20s mogl uderzyc ciebie gdy wchodziles po schodach i tez tego nie zrobil.
w 34s to samo, bijes go gdy wchodzil po schodach i nawet sie nie odwrocil.
w 36s sytuacja jest bardziej podejrzana, ale obrot byl dosyc wolny i mysle, ze to nie byl cheat, tylko gracz sie po prostu odwrocil, bo go biles, potem spojrzal jeszcze raz gdzie jest gracz z ktorym walczyl i znowu sie odwrocil. ruch nie byl pelny, a miedzy graczami mial 180st, a cheat z automatu zrobilby caly obrot do drugiego gracza.
dlatego tez nie widze u niego kill aury, a jeden moment jak widac nie wystarczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Cichy ale aura nie na tym polega co napisałeś ;O
poza tym w 20 sekundzie mnie udeżył, moglo lekko ściąc bo spadek fps przy nagrywaniu
zauwaz ze w 34 sekundzie nie bił mnie a da...(nie widze nicku na filmie). Sfocusował sie na nim, i dopiero gdy on znalazł sie poza jego zasięgiem to z jakiegos dziwnego powodu zaczał bić mnie plecami.
Dlatego mówiłem zeby pare osób oceniało filmy. Przykro mi Cichy, pomyliłes sie w tej sytuacji
I z całym szacunkiem, przyjrzałeś sie 36 sekundy? tam nie był jeden krótki a dwa szybkie obroty, jak nie widzisz to proponuje zwolnic film w tamtym momencie.

i połącz fakty:
-juz był za aure karany
-masz świetnie uchwycony moment aury na filmie
-potwierdza to czterech graczy ktorzy mieli z nim kontakt (i ktorzy słysząc "haxy" nie zaczynają sie tłumaczyć xd)
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#6
ogladnij sobie filmik z innej skargi: https://www.youtube.com/watch?v=vg9c_jxjx44
dokladniej spojrz na 12s jak kacperos biegnie do innego gracza.
wlaczona kill aura automatycznie i natychmiastowo obraca jego glowe w "twoja" strone, a reszta ciala tylko troche sie obraca, bo nie nadaza za reszta.

u luca_swag ani razu tego nie zobaczylem na twoim filmie, a obrot w 34s byl najprosciej ujmujac, naturalny, lecz szybki.
jak spotkam go na serwerze i zobacze, ze posiada cheaty, to dostanie bana.
czekam tez na lepsze dowody.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości