skarga
#1
moj nick: Furyhornet
nick oskarzonego: Luca_Swag
opis: to co na ss - niewielka obraza i przyznanie sie do haxów
dowód:        

podsumowując: koleś obraża innych oraz potrafi przeklnąć, co udowodnilem w poprzednim wątku. ma 10k poziom i ma/miał haxy do czego się przyznał, nie wiem czemu nikt nic z tym przez tak dlugi czas nie zrobil, dla mnie taką osobę należy ukarać i mam nadzieje ze administracja mnie popiera.

skoro i tak nikt jeszcze nie odpowiedzial to ojojojoj22 ......
   

Fander potwierdza ze Luca ma haxy, a sam tego nie napisal bo z tego co zrozumialem, nie ma konta...
   


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#2
Wiem, że trzeba nagrać filmik, ale on naprawdę ma cheaty sam tego doświadczyłem.
#3
kolejny potwierdza

a jesli uznacie ze to bylo ustawione to mozna to sprawdzic, wstawilem ss zaraz po jego zrobieniu gdy JWisniewky dopiero wszedl


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#4
Bo to coś da. Nagrajcie ją/jego/to jak cheatuje i będzie po sprawie

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
frost ale zeby nagrac trzeba sie troche pobawic o ile sie nie myle, taka forma jest najprostrza, koles sam sie przyznal poza tym kilka osób to już potwierdziło ze ma haxy. (nie wpominając ze sie wyraża jak typowy dres)
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#6
No ja też od paru lat gram na cheatach, szczególnie na skykandzie.
Ale mogę tez żartować, who knows.

Bawić się, nagrać 10 sekund filmiku, wrzucić go na Youtube, podać link w skardze, super zabawa.
Tyle było skarg, dowodem na cheaty jest tylko filmik

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
frost, ogólnie pierwszy raz sie spotkałem z sytuacją ze haxiarza trzeba nagrywać w mc, zwykle się tym zajmuje administracja. Jestem graczem, i to nie moja rola łapać haxy. A jeśli ktoś jest na tyle za przeproszeniem tępy, żeby sie do haxów przyznać, to sorry bardzo, dla mnie to jest powód do zbanowania.
W dodatku skoro sporo osób twierdzi że ten koles je posiada....
Nie rozumiem troche działania tego systemu banowania. Żeby mieć film trzeba poświecić troche czasu, nie oszukujmy sie, ale skoro administracja i frost twierdzą, że film jest obowiązkowy.. no cóż
[Obrazek: 20110503041132]

123123
#8
(09-23-2016, 23:19)Furyhornet napisał(a): frost, ogólnie pierwszy raz sie spotkałem z sytuacją ze haxiarza trzeba nagrywać w mc, zwykle się tym zajmuje administracja. Jestem graczem, i to nie moja rola łapać haxy. A jeśli ktoś jest na tyle za przeproszeniem tępy, żeby sie do haxów przyznać, to sorry bardzo, dla mnie to jest powód do zbanowania.
W dodatku skoro sporo osób twierdzi że ten koles je posiada....
Nie rozumiem troche działania tego systemu banowania. Żeby mieć film trzeba poświecić troche czasu, nie oszukujmy sie, ale skoro administracja i frost twierdzą, że film jest obowiązkowy.. no cóż

Ale to tobie on przeszkadza dxdx. Poza tym, jak 2 osoby maja ogarnac ok. 1200 osob? Ktos ci przeszkadza to go nagraj albo do mnie napisz - zrobie to za ciebie.
#9
czekam na porzadny dowod, bo przedstawione screeny nic takiego nie pokazuja.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości