Itemek na parkourze
#1
Exclamation 
Czy dałoby się zmienić itemek na koncu parkoura? NJajko konia jest bez sensu, ponieważ można go kupic u innych z dostawą 17 RAZY TANIEJ??
Do Cichuska:
Pomysl jeszcze o tamtej skrzynce z codziennie innym itkiem

Aktywny gracz Sky-Land
~BSRF


Przepraszam, nie zauważyłem że był już do tego wątek. Mim wszystko proszę aby Cichusek się wypowiedział

Aktywny gracz Sky-Land
~BSRF
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
nie wiem po ile gracze sprzedaja konie innym (watpie aby kosztowaly 500$ [17x taniej]), ale dostawa zazwyczaj bywa klopotliwa, dlugo trwa i sa obawy, ze ktos zabije tego konia albo gracz okaze sie byc oszustem. tamto jajko na koncu parkoura moze i jest dosyc drogie, ale sa tez tacy gracze ktorzy maja na tyle pieniedzy aby je kupic a niekoniecznie chca sie dogadywac z innymi osobami. poza tym uwazam, ze konie na serwerze typu classic sa czyms nieodzownym, ale nie na tyle abym dodawal sprzedaz takiego jajka do zwyklego sklepiku.

myslalem tez aby na koncu tego parkoura dac kilka przedmiotow do kupienia albo tez zrobic wiekszy parkour z "przystankami" w kazdym balonie, a im dalszy balon tym cenniejszy przedmiot bylby do kupienia. jednak okazalo sie to byc zbyt problematycznym pomyslem do wykonania, a tymbardziej tyczy sie to skrzynki z losowym przedmiotem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Konie kosztują około 500$. Ja sam sprzedaje po 550$. A jesli chodzi o dostawe, to nawet jeścli 3-4 graczy nas oszuka to i tak będziemy na plusie jeśli dopiero ten piąty nam dowiezie.

Aktywny gracz Sky-Land
~BSRF
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
jestem za zmianą ... konie są tanie
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Tak.Serio są po 500-600$ przynajmniej parę miesięcy tak było ale raczej nadal się to utrzymuje
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#6
pomysle nad dodaniem grzybowej krowy zamiast tego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości