1.6
#11
oj nie ładnie tak podrabiać mój podpis
#12
Tak usuwają tego Herobrine.. On dalej jest! Jak ja ostatnio widziałem (Versja 1.4.7) (Versja 1.5.1) (Skopiowałem świat.. I na 2 versjach testowałem) Dach mi sie zapalił, nie miałem ognia itp itd.. Więc on istnieje.. I na takim serwerze widziałem dziurgi w stone, Na poziomie chyba 11 bo diaxy kopałem.. On istnieje :c
Niedostępny
#13
Nie istnieje. Ja nigdy go nie widziałem i chociaż pełno youtuberów nim straszyło to ja i tak się go nie boje i gram na moim świecie. Jest chyba taki mod co go dodaje, ale nie jestem pewien.
#14
Jest taki mod, Ale mi dach podpalił!!! Istnieje, Nie miałem komika itp.
Niedostępny
#15
Na 100 % istnieje . Jest taki mod ale on zmienia całkiem zachowanie hirobrine . A ten prawdziwy podobno jest tak zaprogramowany , abyśmy nie mogli go zobaczyć . I może podpalać i rozwalać wszystkie klocki postawione przez playera . Po za tym cały czas jest jego tekstura w plikach .
Ja miałem jeden podejrzany przypadek . O tuż miałem wielką farmę krów ... Pewnego dnia patrzę i doje je . I po tym idę do kopalni na 5 minut . Wracam a tam tylko mięsko i skóra . A to był pełny Singiel i to było bezpieczne miejsce ... Oraz to był też dzień . Nie wiem co o tym myśleć .
#16
ja mam moda ale już nieużywam bo się ze strachu zesrać idzie :xD
Konfidencić na maluchy
#17
To mi przyspieszy przemiane materi Big Grin Schudne jeszcze bardziej xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#18
: DDDDDD
Majnkraft Dobry Na odchudzanie (Hjeroprine) o.o .
Jak ja grałem na modzie herobrine to prawie się nie spawnił.. :c A zbudowałem totem.
Niedostępny
#19
Wszyscy straszą tym Herobrinem.
#20
F*ck you Herobrine. You can f*ck me and kiss my a*s. You'll never get me! Hahaha Big Grin
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości