Już czas... #2
#21
(09-10-2016, 12:18)Croxx napisał(a):
(09-10-2016, 11:13)Myszak napisał(a):
(09-10-2016, 10:52)Grzancia napisał(a): Mi to obojętne.Ale chciałabym powiedzieć,że Cichy najwyżej usunie tryb ale nowego nie zbuduje.Ale warto wierzyć jak ma coś pomóc mój głos to spoko City mogło by być tylko,że chyba już był wątek z trybem city i zakończył się on niepowodzeniem.

Może i cichusek nie zbuduje. Na serwerze powstała organizacja, kilku graczy buduje spawny, kilku ogarnia pluginy i skrypty, gotowca podsyłam Cichemu, on testuje [emoji14]
"ogarnia" xd śmieszne, wbilem na ten wasz serwer i nic nie działało jak powinno


Co do tematu city to kolejny bardzo podobny do istniejących już tryb. Taki rozwinięty classic. Nie wiem czy jest sens znów pchać się w to samo.

Usunięcie sky-fire? Jak najbardziej za.

Co nowego? Jakiś tryb kooperacyjny. Wbijasz se z kumplem, walczycie o przetrwanie i takie tam. Nie pamiętam jak to się nazywało.
A jak chcecie coś bardziej klasycznego itp to byłbym za powrotem hc, wojen frakcji czy jak to zwał. Bez zbędnych wydziwian, w skajlandowym stylu. Prosto i przyjemnie.

Ale i tak najbardziej jestem za tym żeby nie zmieniać nic. Zająć się czym innym, mianowicie sprzętem.

Czy to aż taki wielki problem przy tej ilości graczy i tej ilości VIP-ów zainwestować w coś mocniejszego.
Na niektórych serwerach lagi są straszne. Na pvp pełno cofek i grubszy lag co +-15 minut, na classicu serwer nie wytrzymuje spawnu działek, na s1 serw nie wytrzymuje automatycznych grinderow. No ffs

Ale cichy i tak powie: JA NIE MAM LAGOW.
No wspaniale, ciężko przy wbijaniu na 5 minut zauważyć to co gracze spędzając tam godziny...

Forum tutaj działa po to żeby gracze sami mogli zgłaszać cheaterow i problemy.
Więc może by tak posłuchać w końcu?

A znowu ten twój tryb przypomina wolność na prisonie, nie wiem czym city jest w połączeniu z classic ale ok

Cichy chyba nie chce się pchać w minigry typu te wasze tnt
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
#22
a ja kce rower cichy daj pliss nie bądź taki Sad

i hulejgire za 2 dyszki :p
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#23
ja jestem na tak bo mnie nudzi czekanie na graczy.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
#24
(09-10-2016, 09:26)Myszak napisał(a): SkyFire jest już nudny i nieużywany więc może zastąpić go jakimś nowym trybem? W tym wątku będziemy pisać propozycje na ten nowy tryb. Może cichusek wybierze jakiś z nich Tongue

A następnie...

(09-10-2016, 12:37)Rzepielinka napisał(a):
(09-10-2016, 11:19)IamAwesomeArcher napisał(a): Hmmm... Mam propozycję - nowy tryb: TNT Escape.

Polegałby on na tym, że gracze uciekają na małej mapce niszcząną przez spadające TNT i fireballe. Do wykonania z możliwością samych command blocków.

Ta propozycja miała dotyczyć City, a nie TNT i FireBall... Można by było spróbować.

Oh Rzepielinko, rozumiem, że większość jest za trybem "City", czyli coś w stylu Classic Deluxe, ale to nie znaczy, że od razu należy wykreślić coś innego, również kreatywnego. :/

(z góry przepraszam za błędną interpretację argumentu, piszę na wszelką ewentualność, żeby nie było, że jestem jedyną słuszną interpretacją)

Robiłem dwie wersje "TNT escape", ale pierwszy nie wypalił z powodu źle użytych komend, a drugi z lenistwa. Jakby coś, to z chęcią przyjmę wiadomości z prośbą o zrobienie "TNT Escape" - jeśli wystarczająca ilość osób mnie przekona, to zrobię tę minigierkę (pamiętajcie, że mam 1 do 2 godzin dziennie wolnego, więc nie liczcie na super szybką produkcję).

Niedostępny
  Odpowiedz
#25
jestem na tak, dodatkowo można dodać jakieś nowe areny na chowanego

Niedostępny
  Odpowiedz
#26
(09-10-2016, 09:26)Myszak napisał(a): Tamten wątek usunąłem - brak możliwości usunięcia ankiety .-.

@Ankiety nie* będzie.

co nie xDD
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#27
Jestem za city Smile , ten skyfire to nie wypał bez urazy ;/ .
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
  Odpowiedz
#28
Większość jest za city, mapka jest w budowie, piszę drobne skrypty.
  Odpowiedz
#29
a co powiecie na SCB albo Igrzyska śmierci te takie stare dobre tryby?
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
  Odpowiedz
#30
Troszke sobie pogadałem z Croxxem i doszliśmy do wniosku, że fajną opcją byłyby frakcje. Takie normalne.. najprostrze, gildie zakłada sie po uzbieraniu określonej liczby surowców, tak samo zdobywa się teren płacąc np. diamentami oraz trzeba opłacać przedłużenie ważności gildii. Byłby tutaj tylko jeden bonus na mapce mozna by było natrafic na silniejsze niz dotychczas moby, że to tak nazwe ''bossy'' + drop ze stone'a ( tylko jakis w miare mały ) zeby gralo sie przyjemnie i bez x-ray'a.
nie wiem w sumie po co to napisałem bo i tak to sie nie przyjmie a nawet jesli to cichy tego nie zrobi, ale mielismy takie przemyslenia wiec czemu nie.
Pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości