Skarga
#1
Ktoś wszedł na moje konto do lobby i afczy.. nie moge wejść bo mi się komunikat pojawia: You arleady connected to this server, albo coś podobnego :p Podejrzewam: Magda123love, Sport_123 Chcą się na mnie pewnie zemścić za coś czego nie zrobiłam :c Pomocy! Na dodatek magda123love pisałą na chacie żebym wyszła i weszła na serwer jak taki koks jestem :v Podejrzewam ją lub sporta bo są niby swoimi najlepszymi przyjaciółmi :l
Pomogłam? Możesz dać rep! Big Grin
#2
Prawda, przed chwilką powiedziała na czacie " Emma możesz wejść " Podejrzewam, że to ona wchodzi na twoje konto i AFK w lobby przez co nie możesz wejść na server ;/
#3
Macie jakies dowody cus bo az sama nie wierze Smile
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#4
Istnieje coś takiego jak czas na zalogowanie Tongue Jeśli nie zalogował/a się przez jakiś tam czas to ją wyrzuca. Więc jak spamiła wejściem na serwer to jest to praktycznie niemożliwe żeby nie udało jej się wejść. Na dodatek Magda czy tam Sport grając na swoim koncie nie zauważyliby (nawet mając otwarte 2 okna Minecrafta) obok siebie wyrzucenia - czas pomiędzy przełączeniem MC jest większy niż zwyczajnym wejściem na serwer. Może po prostu miała bug'a? (zdarza się)
#5
Jest jeszcze możliwość ,że po prostu kłamie bo nie lubi Magda123love lub Sport_123


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości