Nie banujcie plis
#1
Chciałbym poprosić o to aby aby admini nie zbanowali mojego nowego konta. Na starym końcie miałem aure i loga ale teraz już odinstalowałem huzununke Smile i sie poprawiłem, nawet zrobiłem sklep Xd.
Pisze to, pobieważ Hayer sie pytał czy znam gracza o nicku PRO2003LB a to moje stare konto i nie chce dostać bana na tym nowym.
Więc prosze nie banujcie plis!!!Cry
#2
(08-27-2016, 22:22)CreamCastro napisał(a): Ja to bym dał za cheaty perma. Ten kto cheatuje nigdy nie przestanie

Na starym koncie dostał perma za cheaty, zrobił nowe żeby uniknąć bana, a teraz pisze, żeby nie banować multikonta xD
#3
Nieźle Smile
#4
To nie Mk że starego konta już nie kożystsam tylko z nowego a z czitowaniem przestałem bo nie chce permanentnie na to konto ponieważ to jedyny server na którym gram z kolegami, a kto czituje ponosi konsekwencje a już podniosłem i wiem jak to się kończy dlatego odinstalowałem huzuni i pobrałem życzy żeby mieć skin
#5
(08-28-2016, 08:15)PosterWAD napisał(a): To nie Mk że starego konta już nie kożystsam tylko z nowego a z czitowaniem przestałem bo nie chce permanentnie na to konto ponieważ to jedyny server na którym gram z kolegami, a kto czituje ponosi konsekwencje a już podniosłem i wiem jak to się kończy dlatego odinstalowałem huzuni i pobrałem życzy żeby mieć skin

wystarczylo przeprosic i wyrazic skruche, to moze bysmy cie odbanowali albo zmienili bana stalego na czasowego. po to dostales bana na stale, abys nie mogl juz tu wiecej grac, bo zle sie zachowujesz, a nie po to abys tworzyl kolejne konto.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Czyli wystarczyło tylko przeprosić?
Gdybym wiedział to od razu bym to zrobił.

Więc przepraszam całe forum i seler a zwłaszcza administrację.
Chciałbym prosić o usunięcie moje starego konta pro2003lb ba forum.
#7
Seler, powiadasz?

Niedostępny
#8
chyba tak XD
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości