Gramy w cs`a
Ale adam i tak sie boi z nami grac juz ktory raz przeklada gre
NO KIERWA NIE MA MNIE W DOMU TO MAM LECIEC 3 KM NA CHATE ZEBY BIEDNY MICHAL ZAGRAL ZE MNA
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Ale ja tylko mowie ze ile razy juz miales ze mna i viperem grac i ciebie nigdy nie ma a pozatym sam wczoraj mowiles ze dzisiaj o 17.00 wiec juz po 17.00
Po drugie, na żadnej contrze nie będę grał ...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
A powiedz co to za roznica czy contra czy zero hour? skoro na contrze jest wiecej dodatkow i lepiej sie gra a ja nie bede odinstalowywac contry gdyz nie bede mial juz gry.
A ja nie będę psuł sobie gry tym modem...
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Czy ten mod cos psuje? bo nie wiem.Jak psuje to mi powiedz to moze tez usune go
(11-01-2014, 17:32)HunterPL napisał(a): A powiedz co to za roznica czy contra czy zero hour? skoro na contrze jest wiecej dodatkow i lepiej sie gra a ja nie bede odinstalowywac contry gdyz nie bede mial juz gry.

(11-01-2014, 17:34)HunterPL napisał(a): Czy ten mod cos psuje? bo nie wiem.Jak psuje to mi powiedz to moze tez usune go
XDDD

Po za tym cos mi tłumaczyles czemu nie mozesz odinstalowac, moglbys tu to napisac xd
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
ZEBY DO CIEBIE TO DOTARLO W KONCU!

JUZ CI PISALEM NA GAMERANGERZE ZE NIE MAM IMAGE GRY(CZYLI PLYTY ZEBY ZAINSTALOWAC GRE)WIEC JAK USUNE CONTRE TO BEDE MUSIAL USUNAC CALA GRE CZAISZ? A NIE ZROBILEM KOPII WIEC MUSZE GRAC NA CONTRZE ROZUMIESZ? W KONCU? A JAK POTEM ZAINSTALUJE ZERO HOUR? MYSLISZ? JUZ CI PISALEM TO
To pobierz jeszcze raz
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości