Logacz ;/
#1
Kox
pro_kolo123
Loganie ;/
https://www.youtube.com/watch?v=OFbymjinzfE
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#2
potwierdzam, dodatkowo gracz twierdzi że zna admina, próbuje wmówić graczom że nie loga że zna Cichuska oraz że to ja dostane bana za oskarżanie... go o loganie a film jest... pisze tak o dla spamu nie zwracajcie uwagi....    
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
(08-18-2016, 14:21)kaukazu :) napisał(a): potwierdzam, dodatkowo gracz twierdzi że zna admina, próbuje wmówić graczom że nie loga że zna Cichuska oraz że to ja dostane bana za oskarżanie... go o loganie a film jest... pisze tak o dla spamu nie zwracajcie uwagi....

Za loganie chyba nie ma bana a tak poza tym administracja nie przyjmuje poucinanych screenów bo np możesz ukrywać x-raya, huzuni lub innego rodzaju wspomagacze

Edit: dodam że gracz nie loga tylko bardziej ucieka na /spawn więc wątpię żeby to był cheat a samo loganie bez cheatów chyba jest legalne
........................................UwU
Niedostępny
#4
(08-18-2016, 15:44)Mateuu napisał(a):
(08-18-2016, 14:21)kaukazu :) napisał(a): potwierdzam, dodatkowo gracz twierdzi że zna admina, próbuje wmówić graczom że nie loga że zna Cichuska oraz że to ja dostane bana za oskarżanie... go o loganie a film jest... pisze tak o dla spamu nie zwracajcie uwagi....

Za loganie chyba nie ma bana [...]
Edit: dodam że gracz nie loga tylko bardziej ucieka na /spawn więc wątpię żeby to był cheat a samo loganie bez cheatów chyba jest legalne

Zanim się wypowiesz poczytaj wcześniejsze skargi
Za takie uciekanie/loganie jest ban.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(08-18-2016, 15:55)Frost napisał(a):
(08-18-2016, 15:44)Mateuu napisał(a):
(08-18-2016, 14:21)kaukazu :) napisał(a): potwierdzam, dodatkowo gracz twierdzi że zna admina, próbuje wmówić graczom że nie loga że zna Cichuska oraz że to ja dostane bana za oskarżanie... go o loganie a film jest... pisze tak o dla spamu nie zwracajcie uwagi....

Za loganie chyba nie ma bana [...]
Edit: dodam że gracz nie loga tylko bardziej ucieka na /spawn więc wątpię żeby to był cheat a samo loganie bez cheatów chyba jest legalne

Zanim się wypowiesz poczytaj wcześniejsze skargi
Za takie uciekanie/loganie jest ban.

Pierwszy raz słyszę że za loganie na /spawn jest ban ale dobra, to nie zmienia faktu ze screen jest ucięty ;)
........................................UwU
Niedostępny
#6
i co ?

dodam ze mi pisal ze on nie dostanie bana tylko ja za : mowienie ze bedzie miał bana a ja mu to mowilem przez skype ... Smile
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#7
zbanowany
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości