Zmienione hasło
#1
Mój kolega Uszaty1313 znał numer mojej mamy i datę zakupu vipa... Wykorzystał do żeby ukraść moje konto. Administracja niestety nie sprawdziła IP ale może teraz to zrobicie... Dawno nie grałem ale chciałem wrócić z racji tego, że na prison mam już sektor W i jestem blisko wolności... Nie wiem jaki mam dać dowód a numer mojej mamy jest nieaktualny... Ale mój facebook to Mariusz Vogelsinger ( tak wiem, nie pasuje do nicku xd) jednakże prosiłbym o wysłanie nowego hasła tam albo tu na pw. Jak chcecie jakiś dowód to powiedzcie jaki, bo grałem dawno i trudno mi sobie przypomnieć coś kluczowego oprócz sektora W na prison. :/ posta pisze z Anglii bo jestem u taty jbc. Wyślijcie mi nowe hasło na fb albo pw, a dokładnie we wtorek wieczorem postaram się wejść na serwer.
Przypomnialo mi sie, ze haslo do nicku Wojte1995
brzmialo jakos tak " mariusztocwelprzezmurzynowru**any" cos takiego.
#2
To , że numer twojej mamy nie jest aktualny to nic.Nawet jak jest nieważny a administracja zobaczy , że z tego numeru wysyłałeś sms'a to będzie wiedzieć , że jest to twoje konto więc jak pamiętasz to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu twojej mamy (z którego wysyłałem sms'a wtedy na tą range).
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości