I oni wspierają serwer?.
#1
Mój nick:Kaukazu
Nicki oskarżonych: Rassok89,keinettgaming,HubPlayGames,KIRQA
minuty: 1:00 Rassok89 wydaje mi się że ma killaure... , 2:01 keinettgaming prawdopodobnie tiggerbot, 2:32 antyknock i tiggerbot już bardzo widoczny u keineta.. ,4:28 hubplaygames.. wygląda jak antyknock i tu nie chce nic sugerować pewnie to moje lagi ale warto rzucić okiem.., 5:26 KIRQA mi to wygląda na tigerbota... ,5:45 antynock KIRQA chociaż pewnie się nie znam.. ,6:14 killaura karoljestproxem chociaż pewnie to moje lagi... , i tym razem się postarałem i poświęciłem trochę czasu i jest filmik w HD....
link: https://www.youtube.com/watch?v=7UI9zh0Z...e=youtu.be
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#2
U Rassok89 średnio, keinettgaming dobrze widać ,a Hub nic nie ma bo kiedy ty go biłeś ktoś z tyłu strzelił z łuku i to dlatego wyglądało jak anty knock, KIRQA nie jestem pewien, karoljestproxem też coś ma
..ღ♥ღ¸.•´((¯`•.ღ♥ღ.•´¯))`•.ღ♥ღ
… … …/ ) |'"'"''''"""""""""""""""''"|( \
……… / / |…..POZDRAWIAM..| \ \
…… _( (_ |...WSZYSTKICH...|_) )_
……( \ \ )'|_/ )________ ( \_'| ( / / )
… .(\ \ \ \_/ / … … … … …\ \_ / / / /)
……\ ……… /…… … … …… \ ……… /
…… \ ……_/ … … … … … …\_ ……/
…… / … /… … … … … … … … \ … \
……/__ /……… … … … …………
#3
Rassok89 ma, keinettgaming tez, hub nie, KIRQA widac dobrze i u karoljestproxem tez
#4
(07-21-2016, 13:48)kaukazu :) napisał(a): Mój nick:Kaukazu
Nicki oskarżonych: Rassok89,keinettgaming,HubPlayGames,KIRQA
minuty: 1:00 Rassok89 wydaje mi się że ma killaure... , 2:01 keinettgaming prawdopodobnie tiggerbot, 2:32 antyknock i tiggerbot już bardzo widoczny u keineta.. ,4:28 hubplaygames.. wygląda jak antyknock i tu nie chce nic sugerować pewnie to moje lagi ale warto rzucić okiem.., 5:26 KIRQA mi to wygląda na tigerbota... ,5:45 antynock KIRQA chociaż pewnie się nie znam.. ,6:14 killaura karoljestproxem chociaż pewnie to moje lagi... , i tym razem się postarałem i poświęciłem trochę czasu i jest filmik w HD....
link: https://www.youtube.com/watch?v=7UI9zh0Z...e=youtu.be

Chcesz to cie moge poduczyc bic Wink. A po drugie podawaj swoj prawdziwy nick z mc, z nie jakies Kaukazu. Pozdrawiam
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Jeśli chodzi o nick to jak na razie sobie narobiłem wrogów i wole nie podawać ale i tak wszyscy znacie mnie.... 2. kaukazu to mój nick na forum a pisało twój nick a nie nick z mc ale moge podawać prawdziwy wystarczy poprosić hub Smile
3. i tak wiadomo kim jestem 4. potrafię grac hub ale jak nagrywam mam te 15 fps poprawiłem swój błąd i teraz mam optifine już dam rade przy tych 60 fps grać Smile
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Rassok - niewystarczające dowody
keinett - ban
KIRQUA - nie jestem pewnien, raz odleciała po uderzeniu, raz mogla sprintować. Oświećcie mnie na PW.
karol - zbyt krótki urywek, nie daje to pewności
Hub - xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości