Turniejowki
#1
Witam.Propozycja opiera sie na tym ze są dwa teamy Red vs Blue , jest po piec osób , na początku rundy można kupić bron snajpe za 100 i inne bronie lub grać " Eko" oczywscie vip ma przywileje w secie , ale normalny gracz tez może to sobie kupić , Iam buduje mapkę to może na niej byśmy grali w te minigre.I gra sie do 16 a do 15:15 remis .I można wyrzucać bronie z eq.
poka poka poka
#2
za bardzo cs'owe

i wiem, że to o to chodzi, po prostu to jest słabe, kopiowanie innej gry w mechanice prawie 1:1
Niedostępny
#3
Ale mogło by być cos na wakacje nowego.I co z tego ze ściągnięte ? Na tym polegają gry.. Myślisz ze nikt od żadnej gry nie sciagał jakiś trybów ? To tak jak Slither.io w minecraft ściągnięte od Slither.io i co ? Wszystkim sie to podoba.
poka poka poka
#4
Już lepiej zrobić jakieś "Capture the Flag" lub coś w stylu przejęcia baz(np 3 miejsca do przejęcia i pierwsza drużyna która zdobędzie dana ilość punktów wygrywa ;-; )
Poza tym co by miały dawać taka minigra?

Wysłane z mojego GT-S7560
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
No twój pomysł tez jest fajny , i żeby cos nowego zrobili.Moze fun z gry?
poka poka poka
#6
jestem za
#7
(06-23-2016, 18:30)Frost napisał(a): Już lepiej zrobić jakieś "Capture the Flag" lub coś w stylu przejęcia baz(np 3 miejsca do przejęcia i pierwsza drużyna która zdobędzie dana ilość punktów wygrywa ;-; )
Poza tym co by miały dawać taka minigra?

Wysłane z mojego GT-S7560

Podchodzi pod TF 2 (Team Fortress 2)
#8
(06-24-2016, 20:40)aki107 napisał(a):
(06-23-2016, 18:30)Frost napisał(a): Już lepiej zrobić jakieś "Capture the Flag" lub coś w stylu przejęcia baz(np 3 miejsca do przejęcia i pierwsza drużyna która zdobędzie dana ilość punktów wygrywa ;-; )
Poza tym co by miały dawać taka minigra?

Wysłane z mojego GT-S7560

Podchodzi pod TF 2 (Team Fortress 2)
Równie dobrze może to podchodzić pod każdego BFa i CoDa... Nie znajdzie się "minigry" która by nie podchodzila pod inna grę

Wysłane z mojego GT-S7560
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#9
Właśnie ale pisałeś tak samo Frost u gory.
poka poka poka
#10
EEE TAM... TO NIE CS DLA UBOGICH
Skype: Sq4w13L


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości