sprawa do chichuska
#1
Question 
Dzien Dobry. ostatnio dostałem bana za multikonto chociaz przyznam sie miałem 2 konta na 1 grał brat z 3/2 razy .Ale przejdżmy do tematu a tak wgl czemu za multikonto jak ja pierwszy raz slysze ze za to jest ban na skylandzie . Na sky landzie niema Regulaminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i skąd mogłem wiedziec ze za to jest ban :/

Ps: prosze o szybkie skontaktowanie się zemną.....

Pozdrawiam Sm0k
#2
Smok - byly prosby zebys gral na pojedynczym koncie.
konto KopaczSmok jest wtedy aktywne kiedy ty jestes aktywny . Nie mam nic przeciwko zadnego graczowi - jesli gra uczciwie.
Twoj "brat" nawet nie powiedzial czesc - tylko siedzi i kopie i kopie i kopie .. trzeba pomyslec w grze, zeby do czegos dojsc.

Mam nadziej ze to Ciebie czegoś nauczy

decyzja po stronie Administracji
#3
a i teraz bedziecie usuwac wiadomosci by sie pozbyc?

dobra nie skomentuje tego zachowania administratorów ...
#4
Kolejnym razem, gdy napiszesz bezsensowny post dostaniesz warna zamiast usuwania posta. Niepotrzebnie spamujesz i nabijasz wiadomości, poczekaj aż Cichusek ci odpowie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
(06-03-2016, 20:06)Sm0k napisał(a): Dzien Dobry. ostatnio dostałem bana za multikonto chociaz przyznam sie miałem 2 konta na 1 grał brat z 3/2 razy .Ale przejdżmy do tematu a tak wgl czemu za multikonto jak ja pierwszy raz slysze ze za to jest ban na skylandzie . Na sky landzie niema Regulaminu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i skąd mogłem wiedziec ze za to jest ban :/

Ps: prosze o szybkie skontaktowanie się zemną.....

Pozdrawiam Sm0k

nie mamy regulaminu, ale to nie oznacza ze nie obowiazuja u nas pewne zasady. akurat twoja sprawa jest chyba oczywista, watpie aby jakikolwiek serwer dopuszczal posiadanie drugiego konta. tak samo jest na wszystkich portalach, serwisach, stronach i forach internetowych. bana dostales na 4 dni, wiec musisz odczekac az kara minie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości