Odchodzę.
#1
Hey Smile
W związku z tym, że wiele osób mnie nie lubi, pragnie mojego odejścia więc proszę, odchodzę Wink


Dziękuję:

Kuba6850
HubPlayGames (marit)
GrzanaPL
Magda123love
Rider572 [*]
Bubbadumps
IamAwesomeArcher
Kubusieg_xDe
Hayer
Puyan07 [*]
AWP_Asiimov
Tynka_2005
Lichacz_713
Rzepielinka
Hauranne
FLP
I wielu innym osobom Big Grin


Nie dziękuję:
Tomateus
Wszystkie osoby, które popierają Toma.


Fajnie się z wami grało :p

No to... Cześć Wink

Proszę o zamknięcie tego wątku za 48h*
#2
Szkoda ze odchodzisz ze sky-landa, mam nadzieje ze nie z PC xd
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
(05-27-2016, 16:37)lassem napisał(a): Dziękuję:
HubPlayGames (marit)

No wez nieeee. Kto bedzie nagrywal aury xD Sad
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Czesi ✋
¯\_(ツ)_/¯
#5
Lassem nie odchodź ! Byłeś takim miniModeratorem
poka poka poka
#6
No to Cześć :/
#7
Proszę podziękować między innymi Tomateus i pawelcz230, dzięki którym podjąłem tą decyzję, może jak Tom dostanie perma (a chyba się zbliża) to powrócę na serwer. Wątek może zostać otwarty, chcę zobaczyć jak Tomateus będzie skakał z radości. Skoro niektórzy tak narzekają, że robię skargi na cheaterów i na masakryczne wyzwiska to niech zobaczą jak to jest być atakowanymi przez aury i zwyzywanym przez innych, mam tu na myśli Ciebie Tom. Na serwerze wszystkich nastawiałeś wrogo do mnie, zobacz mam screeny i wątek o Tobie, takie ciepłe słowa mi napisałeś. Nie chcę robić nikomu krzywdy banem ale to, jaka niemiła atmosfera panuje na serwerze powoli robi się nudne. Wszyscy są atakowani przez cheaterów, ja w dobrej wierze nagrywam ich i wstawiam na forum (przez co tracę cenną godzinę mojego życia xD) a Tomateus wyjeżdża mi, że jestem kablem i "konfiturą". Więc proszę Tom, już nie będę sprawiał Ci problemów odnośnie skarg Smile


//edit

(05-27-2016, 19:15)Aprilka napisał(a): halo chlopaki nie wydziwiac i nie odstawiac scen. wiadomo, ze wolne od gimby to chloapki nie majo co robic i sie wyzywaja w grze. nie zwraca sie na takie rzeczy uwagi i tyle :p

I przez takie osoby (nie napiszę "dzieciaki", ponieważ sam jestem dzieckiem) tracicie graczy. Powinniście zaostrzyć kary odnośnie obrażania bo zachowanie Tomateusa jest żałosne. (UWAGA! Teraz nie mam na celu go poniżyć) Niby jest dorosły (po trzydziestce), ma dwójkę dzieci na utrzymaniu i tak dalej bajka się toczy. Skoro 'ma' dzieci to dlaczego ma tak wrogie nastawienie do mnie? Do dziecka? Bo co, bo nie dałem mu się poniżyć i zwyzywać jak inni gracze? Przepraszam bardzo ale ja się nie dam a za takie zachowanie powinien już dawno być ban permanentny, ale ja Administratorem nie jestem.


Jedyną osobą, dzięki której mogę zostać jest Tomateus. Jeżeli przyzna się do błędu i przeprosi to zostanę :3 Życzę powodzenia ;] Ma na to nawet kolejne 30 lat, ja będę czekał i wchodził na forum. Nie będę rozsyłał screenów ani opowiadał w jaki sposób to zrobił (jak on upokarzał mnie), ponieważ myślę, że w końcu zrozumie swój błąd. Jeśli nie, to nie. Przykro mi Wink .
#8
halo chlopaki nie wydziwiac i nie odstawiac scen. wiadomo, ze wolne od gimby to chloapki nie majo co robic i sie wyzywaja w grze. nie zwraca sie na takie rzeczy uwagi i tyle :p
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia!! Diamond
#9
Mnie jak zawsze nigdzie nie ma[emoji14]
Widzimy się za 2 lata.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
(05-27-2016, 19:38)Frost napisał(a): Mnie jak zawsze nigdzie nie ma[emoji14]
Widzimy się za 2 lata.

Może Tom wkurzy hajera i dostanie perma ;p Ja do Ciebie będę na skype pisał i rozpoznawał anime xd Tobie nie podziękuję bo nie chciałeś mi powiedzieć nazwy xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości