pozegnianie i prosba o ub
#11
No teraz dobrze
poka poka poka
#12
No więc ub nie dostaniesz.....
nie
#13
(05-24-2016, 06:51)Swirusek321 napisał(a): "Moj Głupi kolega Siqwer powiedzial " Wbij na jakieś konto typeczka którego nie lubisz i zmień mu jeden znak w nicku i napisz do mnie na /msg tą treść ktora była na ss. A ja byłem głupi i to zrobiłem" No to piszesz ze to zrobiłeś więc co źle czytam?

No ale o to chodzi, że żałuje, nie rozumiesz, najlepiej jak wypowie się Administrator.
#14
Świrusek rozumiem ze ty podejmujesz decyzje o ub bo tak to wygląda.. A sam miales aurę :p
poka poka poka
#15
Jeśli mogę to dodam jeszcze coś od siebie...
Wiele osób dostawało bany permanentne i otrzymywało drugą szansę czy to były cheaty, czy duża obraza, czy obraza Administracji. Fala reklamowiczów już się skończyła więc nie widzę przeciwwskazań dlaczego Lichacz miałby nie dostać. Dodatkowo on nie reklamował go publicznie tylko na /msg do jednej osoby, która wiedziała o tym serwerze. Przeglądałem kary lichacza i nie miał on ich ani dużych, ani za jakieś straszne rzeczy. Dosyć dawno nie był banowany (z wyjątkiem tego razu).
#16
Lassem ja dał bym mu szanse , ale ja tylko mówie jak jest według doświadczenia z innych postów (mam na myśli , to jak się administracja w poprzednich postach wypowiadała i odpisywała).
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#17
Ale rozumiecie też to że Tynka dostała przez Siqwera perma ? A go nie zna ....
poka poka poka
#18
[Obrazek: 75c93b8ebac14879eeee63cbb3f7f381.jpg]
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym SS, bo nie rozumiem o co chodzi *treść 1 postu nie ma sensu*
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#19
Mi tam ss się uruchamia normalnie , nie wiem czemu Ci się tak rozpikselowało.
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#20
Chyba raczej ja i Tynka bedziemy musieli pożegnać się z serwerem.

Ss mam może coś pomogą

drugiego ss też mam

Przepraszam za te wulgaryzmy , ale chyba każdy by tak zareagował


Załączone pliki Miniatury
       
poka poka poka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości