Dynie
#11
Dyniarka jest dla osob biedniejszych (glownie robia ja gracze poczatkowi) a jak uzbieraja wiecej $ i materialow zrobia dyniarke. Obnizyli cene aby gra byla dluzsza i przyjemniejsza a bie (chyba) 3k za stak (dawniej)
#12
Zysk pasywny nie powinien być zbyt wysoki w stosunku do poświęconych rzeczy tzn. nieciekawa byłaby rozrywka, gdyby dynie dawały tyle $, że w ciągu zaledwie kilku dni można by było odzyskać koszty piętra dyniarki. Myślę, że gra powinna mieć większy poziom trudności w zarabianiu $. Myślę, że ceny dyń powinny zostać, jakie są - i tak duże dyniarki wyciskają kilka(naście) skrzynek dyń dziennie - czyli te wspomniane $400K przez Edwalda zostałoby odzyskane w miesiąc lub mniej. Według mnie to odpowiednie tempo. Oczywiście mogę się mylić według niektórych. Fakt, że dyniarkowicze zasługują na "nagrodę" za wkład pracy, ale czy to $1 za dynię nie wystarczy? Z resztą, jak od niektórych słyszę, że są nudy na serwerze, to źle mi się robi od tego - to oni sami zrobili te nudy zarabiając astronomiczne ilości $, następnie zapewnili sobie dobrobyt, a teraz nie mają co z $ robić i się nudzą,

Niedostępny
#13
szczerze mowiac to nie mam nic do waszych dyniarek, ale sa rozne tego minusy. duze dyniarki powoduja spadki fps przez skomplikowane systemy redstone, swiatla itp. w dodatku tak jak napisal iam, sa zbyt zautomatyzowane. byl ostatnio temat o tych cenach. kosztem obnizenia cen dyn i melonow podwyzszylem ceny pszenicy, bo przynajmniej tam musicie je recznie posadzic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Jak dla mnie teraz jest okej - cena dyń nie jest tak zachęcająca do budowy dyniarki jak wcześniej = mniej dyniarek. Mniej dyniarek to mniej rzeczy powodujące minusy, które wymienił Cichy. Kaktusiarki nie są tak obciążające (w większości wypadów brak jakiegokolwiek redstone), lecz trzeba się trochę namęczyć by zbudować kaktusiarkę dającą spore zyski.
Niedostępny
#15
LUDZIE sa inne sposoby na zarabianie KASY
niedlugo ta gra bedzie polegala na robieniu DYNIAREK
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#16
(05-20-2016, 21:26)Cichusek napisał(a): szczerze mowiac to nie mam nic do waszych dyniarek, ale sa rozne tego minusy. duze dyniarki powoduja spadki fps przez skomplikowane systemy redstone, swiatla itp. w dodatku tak jak napisal iam, sa zbyt zautomatyzowane. byl ostatnio temat o tych cenach. kosztem obnizenia cen dyn i melonow podwyzszylem ceny pszenicy, bo przynajmniej tam musicie je recznie posadzic.

Przy spawnie jest tylko 1 dyniarka, moja, i ona tak strasznie nie laguje. Gorsze sa spadki fps po drugiej stronie spawna, gdzie nic nie ma :p ostatnio tez zauwazylem, ze dyniarki sa sprzedawane. Ludzie wlozyli w to duzo pracy, no i troche jednak ta cena powinna skoczyć. Kiedys dynie byly po $5 Sad
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#17
Jest ok. Cena pszenicy jest wieksza. Zrob farme pszenicy i sprzedawaj. Sam sadzisz przez co gra jest przyjemniejsza.
#18
(05-20-2016, 21:26)Cichusek napisał(a): szczerze mowiac to nie mam nic do waszych dyniarek, ale sa rozne tego minusy. duze dyniarki powoduja spadki fps przez skomplikowane systemy redstone, swiatla itp. w dodatku tak jak napisal iam, sa zbyt zautomatyzowane. byl ostatnio temat o tych cenach. kosztem obnizenia cen dyn i melonow podwyzszylem ceny pszenicy, bo przynajmniej tam musicie je recznie posadzic.

"skomplikowane system redstone" wiekszy spadek Fps jest na /dzialki poniewarz tam to jest dużo sklepów automatycznych nie którzy nawet tam nie idą bo wiedzą ,że tam jest wielki spadek fps myślę ze zwiększenie cen Dyni i melonów mogła by się zwiększyć.
Pozdrawiam Ks_Edwald
#19
Na nie. Jest dobrze i nie ma co tego zmieniać. Jak już to cenę pszenicy i innych rzeczy jakie się ręcznie robi zwiększyć.
Nie mam sygnatury. Enderman
#20
To może być bolesne Archer dla Ciebie ale trudno. Wiele mówisz o tym jak to $ nie ma wartości,że gra jest bez sensu a $ to dodatek i ogólne zło. Mówisz tak bo sam masz tego w milionach. Serio ? Wstydziłbyś się. Ja widzę tu czystą zazdrość,że inni gracze mogą Cię przegonić. Jeszcze nie tak dawno pamiętam jak konkurowałeś z Kilsonem po to żeby być najbogatszy... jakiś czas temu jak była jakaś afera z $ (okradli Cię czy coś nie wiem,nie interesuje mnie to) byłeś strasznie zły bo pieniążki przepadły. Skoro to nie ma wartości to czemu byłeś tak bardzo tym poruszony? Kolejnym twoim argumentem jest to,że masz lagi. Tylko wiesz co właściwie twoje lagi mnie,graczy obchodzą? Co raz mniej graczy skarży się na lagi przez dyniarki a to chyba znaczy,że lagi to twój problem. Robisz jakieś wątki o obniżeniu ceny dyń bez rozpoznania w społeczności czy oni sądzą podobnie jak ty. Nie masz dyniarki i to Cię tak boli ? Ja jeśli chodzi o wątek to oczywiście jestem na tak. Przydałoby się podnieść cenę. Graczy którzy mają zamiar budować dyniarki chcę prosić niech po prostu budują je trochę dalej a nie tuż przy spawnie działek.

A i jeszcze jedna sprawa. Magda,Archer itp. proszę was nie ingerujcie w to jak gracze rozporządzają pieniędzmi. Może źle to zabrzmiało.Chodzi o to,że każdy powinien je zarabiać w taki sposób jaki chce i nic wam do tego. Wy zarabiacie tak i nikt tego nie tępi. Po prostu są metody bardziej popularne/tradycyjne i te wasze oryginalniejsze.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości