VIP MikeToreno oszust
#1
Witam dziś z MikeToreno miałem się wymienić 150k kasy 3stak diax i jego dziłka za moja dyniarke.
Lecz on mi dał tylko 90k i lognał po dostaniu działki prosze o bana dla pana Smile i o odzyskanie działki a to kasę można zabrać chce działke moja !


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Crasha dostałem i po chwili wbiłem i dałem reszte umawianej kasy, ale tego ss'ów juz nie zrobiłeś kolego Big Grin
#3
Nic nie dałeś kolego łatwo to można sprawdzić Smile Ilość mojej kasy Smile
Moja ilośc pokazuje że mam 141k miałem 49 swoich z groszami więc gdzie ta reszta twoich ? Mój ekwipunek nigdzie sie z działki nie tepałem cały czas tam stoje gdzie te diaxy ? I czemu działka która miałą należeć do mnie jest twoja ?
A poza tym piszesz że dostałeś crasha a na ss widać ze napisałęs LAGA Smile i uciekłeś gdzie ten crash ? bo z servera sie nie logałes zabrałęs dzialke i uciekles


Załączone pliki Miniatury
       
#4
Jak widziałem to tepłeś się na inną działkę tyle że nwm po co diaxy mogłeś schować a kasę jakiemuś koledze na chwilę dać bo ja ci całość dałem
#5
Mike to nie oszust , nieraz z nim robiłem wymiany , ani razu mnie nie oszukał ... Więc kolego ci nie wierze ... Po co miałby cię oszukać jak on ma tyle rzeczy i vipa Big Grin
#6
Ja tam cały czas stoję jak widać na ss ja tam stoję a Ciebie nie ma ? Smile Uciekłeś a teraz zmyslasz
#7
A powiem tak, że screeny (w tej ilości co teraz) nie są odpowiednim dowodem w sprawie.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości