Zapomniałem hasła.
#1
Premium: Nie
Nick: Lorhali

Witam, chciałem zacząć od nowa grę aczkolwiek nie pamiętam hasła, nie mam zamiaru zmieniać nicku gdyż jest on unikalny i pod takim chcę grać.
Screenów że grałem kiedyś rzuciłbym ale niestety mam nową maszynę i wszystkie dane z tamtego kompa są stracone, jedynie co mogło by pomóc to to że chyba z rok temu albo wcześniej kupowałem vip, Diamond bodajże i coś jeszcze nr to 513-978. Mam nadzieje że to wystarczy aby usunąć moje konto z zarejestrowanych bo chcę wrócić po tej długiej przerwie na serwer.
#2
nic do nas nie doszlo z tego numeru telefonu w przeciagu 3 lat.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
hmm a z 518 231?
#4
Jak nie pamiętasz numeru telefonu to stworz nowe konto.Wiem , że pisałeś , że nie chcesz zmieniać nicku , ale na to wygląda , że będziesz musiał. Sad
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
#5
(05-09-2016, 08:38)Lorhali napisał(a): hmm a z 518 231?

tez nic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
czyli lipa z tym? hmm a pamietam ze po dwoch tygodniach bodajze dzialki sie usuwaly (w sensie na skyblocku i water) wiec nie ma szans aby pod tym nickiem byla jakakolwiek, dalbys rade to sprawdzic? bo jesli jednak beda to znaczy po prostu ze ktos mi ukradł nick, albo moglbys logi sprawdzic, bo tydzien temu i dwa tygodnie temu probowalem tez kilka razy sie zalogowac jednak ze bez sukcesu, może to będzie dowód że to moje konto i nikt inny nie uzywa tego nicku?

(05-09-2016, 11:55)Remi2005pl napisał(a): Jak nie pamiętasz numeru telefonu to stworz nowe konto.Wiem , że pisałeś , że nie chcesz zmieniać nicku , ale na to wygląda , że będziesz musiał. Sad

Nie ze nie pamietam tylko przypomnialo mi sie ze wtedy dostalem karty z orange po 50 zl i wywalilem to na serwer a ze tych kart nie mam juz bo wazne byly do grudnia 2014 to lipa ale mimo to nie chce zmieniac co chwile nicku bo troche mam serwerow na ktorych gram a przyjdzie taki moment ze zapomne zmienic i bede pisal potem skargi itp ze mi konto usuneli bo nie sprawdzilem jaki mam nick i sobie problemów tylko narobie.
#7
no niestety nic sie nie da zrobic.
a co do tego dowodu z niemozliwoscia zalogowania, to w gruncie rzeczy kazdy mogl sprobowac wejsc na to konto.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości