tp
#1
Twój nick: undressed69
Nick oskarżonego: Tina_Drowned
Opis sytuacji: systematycznie, za każdym razem podczas gry w sytuacji 'krytycznej' gdy ma mało hp, teleportuje się na spawn co skutkuje uniknięciem deda Rolleyes
Dowód/Screen:
/jesli potrzeba wiecej dowodow to prosze o informacje; chetnie nagramSmile
//hosting randomowy
http://sendvid.com/sk9t6jcc
[Obrazek: picture_8790.gif]
#2
Loganie nie jest karane.
#3
Mnie owszem to denerwuje, jednak nie jest to zabronione.
I uwiez czasami sie to przydaje.[/align]
#4
skoro na serwerze pvp nie ma tp-cooldown'a a loganie nie jest zabronione to chyba cos tu jest nie tak? jaki to ma sens jeśli nie moge zabić gracza bo za kazdym razem gdy ma malo hp chowa sie za domkiem i wpisuje /spawn?
[Obrazek: picture_8790.gif]
#5
(05-04-2016, 15:32)undressed69 napisał(a): skoro na serwerze pvp nie ma tp-cooldown'a a loganie nie jest zabronione to chyba cos tu jest nie tak? jaki to ma sens jeśli nie moge zabić gracza bo za kazdym razem gdy ma malo hp chowa sie za domkiem i wpisuje /spawn?

Albo zabijasz szybko albo on loga - proste. Były tematy na ten temat, przeczytaj je Tongue
#6
A ty przede mną mierz się równymi przeciwnikami..

//warn
poka poka poka
#7
(05-04-2016, 15:23)lassem39 napisał(a): Loganie nie jest karane.

No tak... Tylko czy przyjemnie się gra przeciwko takiej osobie... No nie. To z czasem przestaje byc fajne i denerwuje. Niech administracja cos z tym zrobi... Antylog... Cokolwiek.

Bez przesady, ale czy dla developerow/developera napisanie pluginu, ktory by ucieszył większosc osob siędzących na pvp, jest problemem?
Skype: Sq4w13L
#8
Lubie ją i jest naprawdę... Dobra w pvp moze przez seta vipa Big Grin ale loganie nie jest zabronione - owszem mnie to wkurza też a tak jak mówił lassem - albo szybko zabijasz albo On loga ~proste... Właśnie ;d
#9
(05-04-2016, 22:03)MrZuzaPL napisał(a): Lubie ją i jest naprawdę... Dobra w pvp moze przez seta vipa Big Grin ale loganie nie jest zabronione - owszem mnie to wkurza też a tak jak mówił lassem - albo szybko zabijasz albo On loga ~proste... Właśnie ;d

Cięlżko jest kogos "szybko" zabic... Nawet ze snajperki ;p
Skype: Sq4w13L
#10
Nie dostanie bana. Ban należy się za używanie cheatów, a nie za wpisywanie komendy /spawn. Poza tym kiedyś nie zdąży ci uciec.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości