Facebook
#1
Exclamation 
Witajcie Smile

Mieliście też taką sytuację, że chcecie sobie wejść na fejsbusia, i tu nagle musicie potwierdzić dane osobowe?
Bardzo mnie to zdziwiło.
Nie wiem co robić, każą mi zrobić zdj. legitymacji.
To jest chore.
Bardzo chore.
Cukierberg chyba sobie ze mnie jaja robi.
Czego ten fb jeszcze ode mnie chce? On mnie chce znać tak, jak np. nauczyciele w szkole, którzy mają moje kartoteki?
Chyba niedługo fb pójdzie w zapomnienie, bo to, co się o*******a na tym portalu przechodzi ludzkie pojęcie.
Co chwilę w szkole mogę zauważyć że nie mogę skorzystać z messengera (pisząc z kolegą z innej szkoły jakby ktoś się pytał po co mi ta aplikacja w szkole ;P)
bo facebook coś znowu chce. Czy to zmiany nazwy, czy to coś innego.
Nie wysyłam zdjęcia legitymacji. Ja mam to gdzieś. Jak chcą coś o mnie koniecznie wiedzieć, to karabinami mnie chyba jedynie zmuszą.
Na fb jest prawie cały świat, co oni chcą zrobić z tymi wszystkimi danymi?
Chcą dowód tożsamości? A co to, bank?
Ja chcę po prostu używać go to pisania ze znajomymi i być na różnych forach dyskusyjnych czy śledzić moje ulubione obiekty (np. sklep, do którego często chodzę by wiedzieć, na co są zniżki czy siłownię, by znać godziny zajęć fitness) a nie wypełniać dokumenty i potwierdzać tożsamości.
A wy co o tym sądzicie?
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
  Odpowiedz
#2
ktos cie widocznie zglosil o podszywanie sie.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
  Odpowiedz
#3
Daj zdjęcie/screena. Na razie nic nie podawaj.
  Odpowiedz
#4
Dyrektywa Unii, że serwisy społecznościowe od 16 lat. Ale to chyba w 2018 dopiero.

Idk.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Już chyba minęły 3 godziny, bo postanowiłam zaryzykować, ale teraz żałuję. Mogłam po prostu założyć nowe konto.
No gat demyt.
Facebook ssie.

Jak mi zablokują konto to idę stalkować cukierberga xd
Jakoś jestem zła na facebooka, ale wolę się na niego nie fochać, bo jednak mi jest potrzebny ;P
(Nie, nie do wrzucania swojego ryjca bo to robię rzadko i tylko przy dobrych widokach ;P)
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
  Odpowiedz
#6
Też mam ten problem tylko że wszedłem raz w link +18 za ciekawił mnie oglądałem do końca i "twoje konto zostało zablokowane" itp... ale zrobię te zdjęcie i będzie dobrze XD
poka poka poka
  Odpowiedz
#7
Ktos cb zglosil, ze twoje konto jest niezgodnie z reagulaminem. Zapewne chodzi o wiek
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#8
Polityka FB, musisz podać imię i nazwisko, aby konto było prawdziwe, nie fikcyjne. Podaj imię i np. 2 litery nazwiska i po problemie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości