Nowy warp
#1
Witam. Chciał bym zaproponować stworzenie nowego warpa dzialki, uprościło by to graczom grę. Smile
Jeszcze mnie nie znasz?
Mój nick na serwerze to Bubbadumps, znajdziesz mnie na trybie classic Tongue
[/i][/b]

[Obrazek: e41fda68baed.png]
#2
Uprościło to znaczy? Jest dobrze, nie ma potrzeby wprowadzania zmian.
To jeszcze moze /surowcowa i /nether..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Normalnie. Ktos ma dzialke kolo spawnu, nie mozesz miec tam sethome ani zadnego teleportu, tylko /spawn itd.. A tak to jestes na dzialce i wpisujesz /dzialki *jestes na spawnie dzialek*


Popieram.
#4
Raczej byłoby lepiej /warp działka jak na prison oszczędziłoby przy tym czas nie trzeba by było wpisywać /spawn czekac 5 sek iść na teleporty Smile

Dodaj
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#5
Nawet ok ale czy to az tak sie opłaca ? Iść na spawn to nic trudnego. (Max 20 sek .-.)
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#6
Noo takie teleporty to się przydają ja tam się ucieszyłam na /warp sklep . Za tym co mówisz nie koniecznie jestem na tak. Ale z tym /warp nether to ja bym chciała 5 sek i na spawn netheru.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#7
Jestem za Oszczędzało by się 15 sekund
#8
(04-20-2016, 19:26)HubPlayGames napisał(a): Uprościło to znaczy? Jest dobrze, nie ma potrzeby wprowadzania zmian.
To jeszcze moze /surowcowa i /nether..

A w czym Ci to przeszkodzi, że powstanie taki teleport? Nikt nie jest muszany do korzystania z niego Tongue Mi by się akurat bardzo przydał.. Tak jak mówią inni - zaoszczędzamy czas. Co do /surowcowa nie wiem, na ten temat niech wypowie się Administracja.



Liczę na dodanie.
#9
dodalem.
komenda /dzialki bedzie dzialala dopiero po godzinie 12.
tak czy siak trzeba odczekac 5s przy teleportacji.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości