POMOCY (nie to samo :P)
#1
POMOCY nie moge wejsc na serwer zrobcie cos pls tak juz jest od chyba jakiejś godziny albo i dluzej i nie wiem co robic! chyba jestem caly czas zalogowany w lobby jesli tak rzeczywiscie jest to kicknijcie mnie z lobby zebym sie mogl zalogowac


Załączone pliki Miniatury
   
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
Ktos Ci wszedl na konto. Jesli dalej tak jest zrob multi acc i wchodz na wszystkie serwery aby upewnic sie czy to prawda. Jesli tak to napisz a administracja odpowiednio nagrodzi ta osobe.

Wysłane z mojego telefonu (takiego czarnego) przy użyciu tostera.
#3
HAHAHA. NIEZROZUMIENIE ODPOWIEDNICH RZECZY PRZEZ LASSEMA POWRACA. Lassem, po pierwsze, gdyby ktoś się włamał z innego komputera na moje konto MC to by go wykickało gdybym tylko próbował wejść z mojego komputera. Po drugie, do tego błędu doszło zaraz po tym jak nie udało mi się zalogować na skyland. Otóż tak: Kliknąłem na skyland żeby wejść na niego, pisało "connecting to server" przez jakiś czas, myślałem po jakimś czasie że coś jest nie tak ze skylandem, więc klikam cancel, i wchodzę na inny serwer. No i zamiast wejść na ten inny serwer, niespodzianka: Wchodzę na skyland! Już próbuję użyć /login hasło, ale wywala mnie na ten inny serwer na jaki miałem wejść. Od razu wyszedłem z tego innego serwera, a gdy klikam na skyland, to gra próbuje się połączyć i zalogować, ale nie udaje się jej, i pisze coś takiego jak na screenie. Po trzecie, multi acc jest zabronione, szczególnie w takich głupich przypadkach jak to. Po czwarte, za włamanie się na konto nie ma nagród, jest BAN.
P.S. Cały czas nie mogę wejść na SkyLand.
Nie mam sygnatury. Enderman
#4
1 opcja) Ktoś aktualnie przebywa na twoim koncie. Nie jest prawdą to, ze jak ty probujesz wejsc to go wywala.
2 opcja) Masz coś nie tak z połączeniem internetowym Expert
#5
PROBLEM NAPRAWIONY, DO ZAMKNIĘCIA.
Hub!
1 opcja: Chyba nigdy nie próbowałeś wejść jednocześnie z dwóch komputerów na jednym koncie mc na ten sam serwer. Ja to robiłem i wiem co się wtedy dzieje.
2 opcja: Też możliwe.
Nie mam sygnatury. Enderman


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości