włam na konto
#1
chciałbym odzyskać hasło do mojego skradzionego konta (noisy123) prosze o pomoc administracje Smile
#2
Aby udowodnić czy to twoje konto musisz postąpić dwojako:
- jeżeli masz konto premium to musisz pokazać dowód ze strony minecraft.net, że to konto faktycznie jest twoje (najlepiej ScreenShotem)
- jeżeli masz konto non-premium to musisz podać, kiedy kupowałeś/aś jakąś range, o której godzinie oraz pierwsze 6 cyfr telefonu.
Administracja potem może sprawdzić logi, żeby sprawdzić, kto się włamał.

Jeżeli nie kupowałeś/aś rangi to administracja nic nie może zrobić.

Niedostępny
#3
tak , mam konto premium
jutro postaram zamiescic sie ss

aaaa wlasnie
wlam nastąpił jak mialem konto non premium a teraz mam konto premium
#4
Jeżeli miałaś jakiś duży postęp na koncie non-premium - to napisz prośbę o przeniesienie przedmiotów w tym dziale -> http://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=148
Jeżeli natomiast nic specjalnego na tym koncie nie osiągnęłaś - to problem właściwie z głowy.

Niedostępny
#5
własciwie to nic takiego nie mialem bo konto zostało skradzione 2 lata temu ;d

na jakiej stronie moge zamiescic ssy ?
#6
Em... to nie ma o czym teraz mówić.

Niedostępny
#7
administracja nie dzialala wtedy moze teraz zadziala
#8
Jeżeli to było 2 lata temu to naprawdę, w tym przypadku nie ma o czym gadać dalej. Założę się, że swój postęp odzyskasz w parę godzin ciężkiej pracy.

Niedostępny
#9
gralem na skyblock mialem 5 beconów i ogar wyspe robioną 3 tyg. ;d
#10
Jeżeli ten, kto się włamał, zrobił to 2 lata temu to na bank tego już nie masz, między innymi dlatego, że kasacja wyspy następuje po 2 tygodniach od niezalogowania się na konto (skyblock) lub 2 tygodnie od nie postawienia bloczka na działce (classic).

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości