Brak regulaminu GŁÓWNEGO
#1
Witam, pytanie kieruję DO CICHUSKA, NIKT INNY MNIE NIE INTERESUJE. Dlaczego nigdzie na forum/stronie nie ma regulaminu obowiązującego na serwerze i forum? Nie wiemy co możemy, czego nie możemy, a i tak jesteśmy karani.
#2
Ja zrobilem regulamin ale cos sie z nim stalo. Ale czy na prawde sie zdziwisz jak cheatujesz i dostajesz za to bana?

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

Grzanka
Administracja moze karac za rzeczy nie wskazane w regulaminie na czas wg wlasniego uznania.
#3
Lassem jeśli chodzi o cheaty to oczywiste, jednak jak chodzi o część zasad tu obowiązujących to można się zdziwić. Ja gram tu już długi czas i czasami o nie których rzeczach po prostu nie wiem. Myślę,że można było by się postarać o regulamin którego trzymałaby się administracja i gracze. (co i na ile czasu itp)
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
nie da sie wszystkiego tak o ulozyc. tego by bylo tak duzo, ze poprostu by sie mozna bylo pogubic. poza tym nawet gdyby byl, myslisz ze wiecej osob by go przestrzegalo? podstawowe zasady chyba kazdy zna i te inne tez.
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia!! Diamond
#5
W takim układzie... na pewno każdy wie, że nie wolno promować/reklamować własnego ts'a... na pewno każdy wie, że nie można budować/udostępniać domów publicznych... Na pewno każdy to wie.

Niedostępny
#6
Myślę,że tak bo często ja też robiłam błędy nie wiedząc o tym,że za to można dostać bana. Niby nie zostałam ukarana ale żyłam w błędzie mimo wszystko.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#7
Czyli rozumiem, że każdy NOWY (stary też) gracz, ma znać i przestrzegać wszystkie zasady, których nie ma, ale są za nie bany? Bez jaj. Big Grin
#8
(03-25-2016, 21:55)Jakubek992 napisał(a): Czyli rozumiem, że każdy NOWY (stary też) gracz, ma znać i przestrzegać wszystkie zasady, których nie ma, ale są za nie bany? Bez jaj. Big Grin

a czy w normalnym swiecie mozesz okradac innych, obrazac ich, wyzywac, przeklinac, oszukiwac (cheatowac)? nie, nie mozesz.

tak samo jest z innymi rzeczami za ktore mozesz dostac bana.
nie mozesz posiadac multikonta, bo przeciez nie masz dwoch zyc. z czystej przyzwoitosci (tu graja dzieci) nie mozesz budowac domow publicznych i tego typu rzeczy. a przez nasze widzimisie nie mozesz reklamowac innych serwerow skoro wlasnie grasz tutaj, ale cos takiego tyczy sie wielu rzeczy i jest to chyba normalne.

wymienilem chyba wszystkie powody banow oprocz jednego, spam - jak bedziesz duzo mowil to i tak ktos ci zaszyje usta.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Czemu nie można udostępnić tego regulaminu,który zrobił lassem ? W sumie go nie widziałam ale chyba nie jest aż tak zły ?
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#10
(03-26-2016, 08:23)GrzanaPL napisał(a): Czemu nie można udostępnić tego regulaminu,który zrobił lassem ? W sumie go nie widziałam ale chyba nie jest aż tak zły ?

z powodow typowo prawniczych.
za duzo by tlumaczyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości