Serwer Proxy!!!
#1
Question 
Witam. Dzisiaj chciałem sobie zagrać w Minecraft na serwerze Sky-Land.pl. Jednak nie mogłem ponieważ na moim monitorze ukazał się napis "Kicked whilst connecting to hub: Wykryto Serwer Proxy! Twój adres IP jest uznawany za niebezpieczny. Zgłoś się do administratora." I w tym celu chciałbym żeby Admini tego serwera mi to wyjaśnili ponieważ nie mam czitów, wspomagaczy, skryptów czy innych dodadków do gry Minecraft, a poza tym sprawdzałem Listę Banów i nie ma mnie na tej Liście, bardzo bym Prosił o możliwość grania na tym serwerze. Smile
#2
Cichusek musi dodac twoj adres IP do zaufanych.
#3
(03-06-2016, 12:34)lassem39 napisał(a): Cichusek musi dodac twoj adres IP do zaufanych.
tak ale jak mam mu powiedzieć żeby mnie dodał musi przeczytać mój post czy co?
#4
Robi to bardzo, bardzo rzadko.
Nawet nie wiem czy komuś to zrobił.

Zrestartuj router/modem.
#5
(03-06-2016, 12:38)Puyan napisał(a): Robi to bardzo, bardzo rzadko.
Nawet nie wiem czy komuś to zrobił.

Zrestartuj router/modem.
ale jak taki restart że odnowa instalować rutera czy wyłączyć/włączyć?
#6
zresetuj swoj router lub odczekaj ok. 48 h
reset lub odczekanie automatycznie zmieni twoje ip i bedziesz mogl grac.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#7
(03-06-2016, 12:46)Kuba6850 napisał(a): zresetuj swoj router lub odczekaj ok. 48 h
reset lub odczekanie automatycznie zmieni twoje ip i bedziesz mogl grac.
ale zresertować chodzi ci o wyłączenie i włączenie czy zainstalowanie rutera od nowa !
#8
(03-06-2016, 12:49)krucek555 napisał(a):
(03-06-2016, 12:46)Kuba6850 napisał(a): zresetuj swoj router lub odczekaj ok. 48 h
reset lub odczekanie automatycznie zmieni twoje ip i bedziesz mogl grac.
ale zresertować chodzi ci o wyłączenie i włączenie czy zainstalowanie rutera od nowa !

Wylacz odczekaj 10 minut i podlacz spowrotem. Kuba, predzej cichy doda mu to IP noz odczeka te 48h
#9
(03-06-2016, 12:50)lassem39 napisał(a):
(03-06-2016, 12:49)krucek555 napisał(a):
(03-06-2016, 12:46)Kuba6850 napisał(a): zresetuj swoj router lub odczekaj ok. 48 h
reset lub odczekanie automatycznie zmieni twoje ip i bedziesz mogl grac.
ale zresertować chodzi ci o wyłączenie i włączenie czy zainstalowanie rutera od nowa !

Wylacz odczekaj 10 minut i podlacz spowrotem. Kuba, predzej cichy doda mu to IP noz odczeka te 48h
wielkie dzieki wszystko działa daje ci + Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości