wątki, tajemniczo znikają :O
#1
Twój nick: Chrobras
Nick oskarżonego: Bielutki
Opis sytuacji: wchodzę sobie na s2, patrzę się na wyspę rzepielinki, i zobaczyłem, koszmarne, tak niewyobrażalne oszustwo, aż na 1 stak coobla! C: Normalnie moje 20$ - bo tyle jest warty stak coobla - poszedł w pi*** xDD I za co ja sobie teraz życie ułożę?! Jedyną rekompensatą dla mnie jest, ban! C: Najlepiej perm - warte aż 20$! C:

Wątki jakoś magicznie znikają często z tego forum, więc napisze ten sam wątek 2 raz Smile W dowodach (a właściwie załącznikach) dodaje jeszcze ss'a, że pisałem już raz ten wątek Smile
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
       
#2
widocznie byl zbedny skoro zniknal. hub pisal ci juz to na sb...
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
1 wątek w zupełności wystarczy Wink znikają spamy.. Rzepielinka to moderatorka, a bielutki jej dobry kolega, więc myślę, że to zwykła pomyłka Wink zresztą oni są bogaci, co im z 1 stacka bruku? .-.
#4
Kiedyś na pewnym forum, miałem H@, i jak ktoś pisał skargi na adminów, ogólnie mówiąc na administracje, takich rzeczy nie usuwaliśmy! Ludzie wtedy wiedzieli, że nie boimy się poruszać takich tematów, bo każdy może się pomylić. Grunt to tylko przyznać się do błędu, a nie zakopywać wątek pod ziemie!

Wątek napisałem też w takim celu. Chciałem zobaczyć czy rzepielinka, a właściwie bielutki przyzna się do błędu Smile
Jak widzę, niektórzy mają tu za wysokie mniemanie o sobie i nie przyznają się do błędu Smile

Wiem że bielutki to kolega rzepielinki, ale są też to gracze, i powinni pod tym względem traktowani tak samo Smile
#5
Tutaj administracja nie zgapia od innych serwerów Wink Cichusek ma własną politykę, którą należy uszanować, a to, że nie usuwaliście spamów to wasza sprawa. To forum jest od spraw serwerowych, a nie od pouczania administracji Wink
#6
Spamów? Były spamy na forum (tylu reklama serwerów itd) takie posty były usuwane Smile Ale jeżeli gracz pisze, że żle mu się grało, bo ktoś z administracji gdzieś popełnił błąd to staraliśmy się to zmieniać, po to, żeby graczą grało się lepiej Smile

Część osób nie zrozumie tego bo są po prostu za młodzi Smile za stary też nie jestem, bo mam 18 lat, ale chyba doświadczenie mam większe niż 99% graczy tutaj Smile
Tutaj nie będę już pisał, bo bez sensu robić spam więc lassem39 jak masz pytanie to pisz na priv Smile
#7
Jeśli gracz ma jakieś zastrzeżenia lub skargę, to nikt jego wątku nie usunie Wink Lecz jeśli spami i pisze bez sensu to chyba oczywiste, że temat zostanie usunięty ;_; Niektórym "graczą" nie podoba się polityka Cichuska i było to wyrażane w różny sposób: wątki, skargi, negatywne reputacje, nikt tego nie usunął. Nie wiem o co Ci teraz chodzi. Ja skończyłem 12 lat i się nie chwalę Wink
#8
Widać że 12, i też bym się w tym wieku nie chwalił Big Grin do polityki Cichuska nic nie mam, powiedz gdzie to napisałem? Nie wiem, kto usunął temat, i tamto co napisałem niech sobie osoba usuwająca przemyśli Smile poza tym nwm czy twój móżdżek dwunastolatka pomieścił jak by 2 tematy tego Smile
1. skarge na bialutki
2. usuwanie postów (skargi też na dobra sprawę administracji, bo na wyspie rzepielinki), które zawierają skargę, i zwykły gracz dostał by bana Smile
#9
Osiemnastka skończona, a ortografia i interpunkcja kuleje.. Nie mam zamiaru się tu z nikim kłócić o nie wiadomo co, pomieściłby bez obawy. Ja się w tym wątku nie wypowiem,, należy czekać na wypowiedź administracji Smile

//warn
#10
(03-02-2016, 17:47)lassem39 napisał(a): Ja się w tym wątku nie wypowiem,, należy czekać na wypowiedź administracji Smile
Wreszcie jedna, mądra decyzja z twojej strony Smile Tylko zauważ że to ty zacząłeś pisać tu nie potrzebie Smile

Główny temet: napis 1 stak coobla za 1 żelazo, a naprawdę jest 2 staki za 1 żelazo Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości