nieśmieszny wątek
O nie. Zaraziłem Iam'a swoim pesymizmem.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(10-01-2017, 21:08)Tails napisał(a): O nie. Zaraziłem Iam'a swoim pesymizmem.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: ffa0948428_o_nie.jpg]

profeszional meme mejt 2///11

Niedostępny
  Odpowiedz
I normizmem, również... Sad

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Tails, nie bój się, opracuję szczepionkę

Niedostępny
  Odpowiedz
Dobra, jaja sobie robię. Ale zawsze byłeś taki optymista.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
To tylko tymczasowe. Tymczasowy pesymizm jest spowodowany EWIDENTNĄ NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ w świecie skylanda.

A poza tym jeszcze przepisuję przemówienie z tabletu do zeszytu, więc się rozpraszam i łatwiej ulegam sugestiom.

Niedostępny
  Odpowiedz
Ja to bym miał w dupie. Sama rozgrywka, naprzykład na takim prisonie nie jest zła. To, że na kalasiku jest pełno osób które nie potrafią normalnie grać i to, że Cichusek nie zajmuje sie wpełni serwerem to nieznaczy, że trzeba odrazu jechać w Bieszczady. Poprostu wystarczy przejść na tryb idealny.
Prison: Cheatowanie nie ma sensu, bo o wiele łatwiej jest kupić za kilka staków diaxów kilof vip (diaxy z Lidla) niż kopać na speedmine i być wywalanym co kilka minut i otrzymywać tą dziwną blokade. A nawet jak by ktoś postanowił jednak kopać na speedmine to uczciwy gracz, który zdobędzie kilof vip może go z łatwością dogonić. Na clasicku uczciwy gracz nigdy nie dogoni xreya.
Oszustwa zawsze były i bedą, jednak są wymieniarki, a z własnego doświadczenia wiem, że masa graczy chce sie uczciwie wymienić.
Rynek jest ubogi, bo wszystko kręci sie wokół diaxów i kilofów vip, cena niezmienna z biegiem lat.
Tryb jest dopracowany, przez co nie wymaga rzeczy typu plugin który popsuł wszystkie grindery na serwerze. Gracze prisona chyba są zadowoleni z tego jak wygląda rozgrywka tam.
Ogólnie sytuacja podobna jest ze skyblockiem, wiec po co cały czas mówić, że jest źle...?
Coś tu bym jeszcze napisał mondrego, ale mi sie nie chce.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
No cóż, fajne wizje, ale skoro rynek ubogi i skoro nie ma tam na Prisonie /pay i jeszcze 2-3 rzeczy bym wymienił to niestety jeszcze na Prisona nie idę, choć zacząłem przygotowania w postaci rozpoczęcia kupowania kilofów VIP za $ z Classica.

Oczywiście sobie jakoś poradzę na Prisonie z tym brakiem /pay, będą inne rzeczy do kolekcji niż $ ;ppp

Niedostępny
  Odpowiedz
Ogólnie to polecał bym również S1, S2 jako odmianę od Classica. Tu też x-ray nie wiele by dał.

Ogólnie, to pozwolicie że sobie trochę ponarzekam.
Tam kiedyś trochę podrywałem na Classicu i teraz czasami odrobinę, ale nie będę się w niego tak bardzo wczuwał, bo widzę co się tam dzieje. No bo... Przepraszam bardzo ale mam w głębokim poważaniu tryb gdzie cheaterzy są zawsze krok do przodu, przed uczciwymi ludźmi. Pewnie wynika to z tego że Classic już taki jest... Ale... Bo co tu grać skoro są tutaj tryby, które nie faworyzują używanie cheatów? Pewnie rozwiązaniem był by drop z kamienia, taki jak na Wolności, lecz zgaduje że nikt nie odważy się zaburzyć tego "porządku"...
I jeszcze ta społeczność... Oczywiście nie mówię że wszyscy są okropni i źli, no ale... No kiepsko jest.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(10-02-2017, 05:58)Asriel napisał(a): Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

taptalak
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości