włamanie na konto
#1
Dnia 12.02.2016 miałem włamanie na konto. Zostalem okradziony z jednej działki i eq ... Liczę na perm bana na ip wychodzące pod wieczór z mojego konta i choć o małą rekompensatę. Gracze ksl7 ,Vikiplaygame ,Mister ,BlueWol jak i wiele więcej mogą potwierdzić że ta osoba zachowywała się dziwnie i nie umiała odpowiedzieć na pytania na które prawdziwy Dj_Beton umialby odpowiedzieć. #Lama pozdro dla kumatych...
Prawdziwe ip mojego komputera to jest takie jak przy rejestracji albo przed 04.02.2016. Id osoby włamującej się jest 05.02.2016 od godziny 18/19 około do dnia następnego do godziny 20/21 około. Osoba ktora mi pomogła obronić moje konto przed dalszą kradzieżą ma ip o okolo godziny 22/23 (Classic)
#2
Brak dowodów to po 1, po 2 jak już wbiłeś na to konto to nie można sprawdzić czy się z niego logował bo można sprawdzić ostatnie ip z którego się dany gracz logował.

Na przyszłość ustawiaj trudniejsze hasła.
........................................UwU
Niedostępny
#3
Jest dowód ... Potwierdzenie przez pare osób że osoba dziwnie się zachowywała a po drugie są różne ip

A osoba mogła korzystać z programów gdzie nie znane hasło ... ( tzw. Sesja logowania ) a potem mogl zmienić haslo i tak zrobił
#4
Świadkowie to nie dowód bo mogą kłamać...
Nie ma programu do czegoś takiego....jak już to to jakieś oszustwo z trojanami Tongue
........................................UwU
Niedostępny
#5
Zobacz se na yt ...
#6
Chyba kupowałeś vipa. Podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z którego dokonano zakupu oraz przybliżoną datę

Wysłane z mojego Sony XPERIA z2
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
691701***

I dowodem jest to że nagral film z mojego konta! Jego yt " Budy Gram " film o cheaterze ... Pisze z konta Dj_Beton
#8
Na tym kanale nie ma żadnego filmiku z tego serwera.
........................................UwU
Niedostępny
#9
(02-14-2016, 18:25)Dj_Beton napisał(a): 691701***

podaj tez date zakupu rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
02.06.2016 godzina 18 39

A i typ usunął.konto ... Bo patrzylem 5 min Temu

Typ usunął konto...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości