Pytanie.
#1
Wink 
Moj antywirus znalazl na kompie okolo 100 zarazonych plikow, mozliwe ze to wina mc? Troche sie martwie, bo na lapku gdzie na ma mc nie ma wirusow, a tu sa Sad
#2
Zależy, z jakiego źródła ściągałeś MC:
- jeśli z oficjalnej strony - safe
- jeśli ze strony sky-landa - safe
- jeśli z TeamExtreme - safe
- jeśli z innego źródła - RIP

Niedostępny
#3
No premka jest.
Skad moga byc te wirusy kurcze. Moze jeszcze ktos sie wypowiedziec?
#4
Przypomnij sobie coś, może ściągnąłeś jakiś inny plik, który mógł skazić komputer.

Niedostępny
#5
A jaką masz wersje mc? Minecraft Launcher? Jeśli tak to żadnych wirusów nie powinieneś mieć. Bo ja mam Launcher i nie mam żadnych. Tak jak Iam pisal żebyś sobie przypomniał. Może jakiś program ściągałeś ostatnio i on ma wirusy? Może sciągałeś safarii, która ma wirusy?


No ja nie wiem.
#6
100 plikow Shocked
to napewno nie od mc...
przypomnij sobie co wczesniej sciagles i to usun. Mozesz jeszcze zrobic reinstalacje pc lub po prostu zainstaluj sobie jakis cleaner ktory to usunie.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#7
(02-01-2016, 14:22)HubPlayGames napisał(a): 1.Moj antywirus znalazl na kompie okolo 100 zarazonych plikow, 2.mozliwe ze to wina mc? Troche sie martwie, bo na lapku gdzie na ma mc nie ma wirusow, a tu sa Sad
1. Jaki antywirus?
2. Nie.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Avast
#9
Zmień antywirus i sprawdź jeszcze raz
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
Często powodem wirusów jest Skype bądź FB, lepiej sprawdź czy ktoś nie przysłał Ci "robaczka" za pomocą linku, w który wszedłeś. Jakbyś miał więcej pytań to pisz na PW polecę Ci program, niektóre wirusy trzeba usuwać specjalnym programem, żeby nie został po nich "ślad".
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości