Oszust
#1
Witam ostatnio został zbanowany gracz 19tomelozo233. Spotkałem go i obiecałem mu, że sprawdzę tę zdjęcia, bo on twierdzi, że są one podrobione. Na 99% są one podrobione. Jego teksty zostały prawdopodobnie wycięte z innego chatu (nie od niego). Widać to po tym, że "jego" wypowiedzi są jaśniejsze niż reszta chatu. Dorzucam zdjęcia tych czatów. Jeśli admin stwierdzi, że zostały one podrobione, proszę o UB dla tomeloza i bana dla oskarżonego. [Obrazek: 21251f86fbae912b68ba533e74adbd04.jpg]
[Obrazek: e1d9088fde1508981b1763cdf6d81424.jpg]
[Obrazek: a353765a2383a3da557a7f1586a82532.jpg]
[Obrazek: d4eb720ab64dcb353422163adcd2dcf6.jpg]

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka

//edit Najbardziej widać to na trzecim zdjęciu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#2
Administracja nie przyjmuje poucinanych screenów. Pozostawiam do oceny dla reszty, ale myślę, że nic tu nie wskóracie.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#3
Ach rzepielinko.... Te zdjęcia poucinałem, bo mi się na telefonie nie mieściły Big Grin. Orginalne zdjęcia w odpowiednim rozmiarze są tu: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=18513
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#4
Ale czy nie jest tak, ze jak piszesz na msg to wypowiedzi sa jasniejsze? Smile
#5
patrzylem i nie ale moze to zalezy od tekstury albo po prostu moze byl jakis bug ;-;
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#6
jak sie pisze na msg to tekst taki jest
#7
Dla mnie jest to podorobione, ponieważ zobaczcie ostatni ss. Mówicie, że jak piszemy na /msg /r to jest taki jasny kolor a zobaczcie ostatni
Są zwykłe litery z czatu oraz z /msg

Więc dla mnie to jest podrobione. Ale szacun dla kolesia, że tak długo to robił wszystkie litery ustawić prosto xd
#8
To jak?

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#9
Przed napisaniem tematu powinieneś to sprawdzić...
[Obrazek: RsVEbrO.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości